"Muzyczny maraton". Wiemy, kto doda energii maratończykom

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2017 17:30
W audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach ogłosił 12 laureatów konkursu "Muzyczny maraton", którzy wystąpią na trasie tegorocznej edycji Orlen Warsaw Marathon.
Audio
  • Piotr Stelmach ogłasza laureatów konkursu "Muzyczny maraton" (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Może to właśnie Państwa występ będzie towarzyszył jednej z największych imprez biegowych w Europie?
Może to właśnie Państwa występ będzie towarzyszył jednej z największych imprez biegowych w Europie?Foto: PrinceOfLove/Shutterstock.com

Już po raz trzeci zaprosiliśmy zespoły z całej Polski do wzięcia udziału w muzycznej części Orlen Warsaw Marathon. O tym, kto będzie miał szansę wystąpić na trasie biegu, zdecydowali słuchacze Trójki.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowaliśmy od 10 marca do 24 marca. Spośród zgłoszeń przedstawiciel Redakcji Muzycznej Trójki - Piotr Stelmach - wybierał finalistów. Do 12 kwietnia słuchacze mieli szansę wytypować swoich faworytów w głosowaniu.

Zwycięzcy, których poznaliśmy 15 kwietnia w audycji "Myśliwiecka 3/5/7", zagrają na trasie Orlen Warsaw Marathon już 23 kwietnia.

Spośród tych młodych artystów Piotr Stelmach wskaże też jednego wykonawcę, który będzie mógł wystąpić w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce.

A oto laureaci:

Zobacz więcej na temat: konkurs Trójka MUZYKA