X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Martin Gore wspomina i składa życzenia

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 08:07
To była bardzo szybka "akcja". Informację o możliwości spotkania z muzycznym liderem Depeche Mode dostaliśmy w ubiegły piątek, w samo południe.
Martin Gore i Piotr Stelmach
Martin Gore i Piotr StelmachFoto: archiwum prywatne

Rozmowa miała się odbyć w Londynie, we wtorek. Trudno nie wykorzystać takiej okazji, tym bardziej, że trwa w najlepsze czas urodzin Trójki.

Martin Gore opowiada o swoich muzycznych początkach, najnowszej płycie Depeche Mode - "Spirit", szalonych latach 80. i sprawach ważnych dla współczesnego świata. A całe spotkanie kończy pięknymi życzeniami dla Szanownej Jubilatki oraz Jej Słuchaczy.

Wywiad i muzyka (nie tylko w wykonaniu Depeche Mode) w sobotniej audycji "Myśliwiecka 3/5/7". Zapraszam 1 kwietnia w godzinach 17.05-19.00.

Piotr Stelmach

Zobacz więcej na temat: Depeche Mode

Czytaj także

Depeche Mode: "Spirit" to płyta polityczna

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 17:09
"Spirit" jest czternastym albumem Depeche Mode. Dzień po jego premierze na antenie Trójki o płycie opowiadał Andy Fletcher.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po ciemnej stronie mocy... Depeche Mode nocą.

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 02:00
- W drugiej godzinie naszej audycji pojawi się wyjątkowa jak na "Ciemną stronę mocy" niespodzianka. Będzie bardzo ciemno, a to przy okazji nowego albumu znanej grupy z lat 80. - powiedziała Aleksandra Kaczkowska.
rozwiń zwiń