X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

James Dean Bradfield jako debiutant

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2017 21:10
James Dean Bradfield to wokalista i gitarzysta jednego z najważniejszych brytyjskich zespołów ostatnich 25 lat - Manic Street Preachers. Tym razem występuje jako… debiutant.
Audio
  • James Dean Bradfield jako debiutant (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
James Dean Bradfield
James Dean Bradfield Foto: yakub88/shutterstock.com

Po raz pierwszy jego nazwiskiem podpisana jest ścieżka dźwiękowa. James stworzył muzykę do thrillera "The Chamber", w reżyserii Bena Parkera. W wywiadzie dla Trójki opowiedział o tym doświadczeniu, ale mówił też o twórczości Manic Street Preachers.

Czy jest szansa, żeby zespół nagrał w niedalekiej przyszłości swoją pierwszą miłosną piosenkę? Kiedy będziemy mogli usłyszeć ich nowy album? I czy komentowanie przez muzykę dzisiejszego świata jest łatwe? Miedzy innymi na te pytania odpowiedział gość Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której nie zabrakło oczywiście muzyki Manic Street Preachers i solowych utworów Jamesa Deana Bradfielda.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Gość: James Dean Bradfield (muzyk, wokalista, lider zespołu manic Street Preachers)
Data emisji:
22.04.2017
Godzina emisji: 17.35

mk