X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Myśliwiecka 3/5/7" z Sopotu i i minikoncert dla słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 20:00
W audycji gościł pochodzący z Trójmiasta zespół The Fruitcakes, który opowiadał o swoich muzycznych korzeniach i inspiracjach, a specjalnie dla Trójkowych słuchaczy i publiczności w Sopocie zagrał minikoncert.  
Piotr Stelmach i zespół The Fruitcakes
Piotr Stelmach i zespół The FruitcakesFoto: Agnieszka Szczykutowicz

Muzycy zdradzili dlaczego ich debiutancki krążek nazywał się "The Fruitcakes 2", opowiadali także o swoich muzycznych planach, a czym zaskoczyli Trójkowych dziennikarzy Piotra Stelmacha i Piotra Metza? 

W audycji Piotra Stelmacha zagościła także Baszka Marcinik i André Hübner-Ochodlo, zapraszając na niedzielny "Magazyn Bardzo Kulturalny". Była to także okazja, żeby powspominać ostatni koncert Republiki, który odbył się właśnie w Sopocie.  André Hübner-Ochodlo opowiadał zaś o projekcie "Jidyszland" - autorskich wersjach 120 piosenek w jidisz, które powstały na bazie wierszy. 

Trójkowe studio odwiedził także Marek Niedźwiecki, który przyznał, że... przestał pisać recenzję płyt. Zdradził także dlaczego. O różnicach w oddziaływaniu teatru i filmu od muzyki opowiadał Rafał Królikowski.

Posłuchaj pierwszej godziny audycji z 1.07.2017>>>

Posłuchaj drugiej godziny audycji z 1.07.2017>>>

Sopot to miasto szczególne dla Trójki – we wrześniu 2013 r., u zbiegu ulic Haffnera i Bohaterów Monte Cassino, otwarty został Plac Radiowej Trójki. Program 3 od lat współpracuje również z wieloma sopockimi instytucjami kulturalnymi – Sceną Kameralną Teatru Wybrzeże, Dworkiem Sierakowskich, Muzeum Sopotu, a wreszcie Teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Tym razem, podczas uroczystego otwarcia sezonu kulturalnego, Trójka odwiedzi Yacht Club i Hotel Sopot. To właśnie z tego drugiego miejsca nadaliśmy dwie piątkowe, plenerowe audycje: "Listę Przebojów Programu 3" i "Offensywę". W sobotę 1 lipca dzień z Trójką w Sopocie rozpoczął od "Markomanii" Marka Niedźwieckiego. A na finał – w tym samym miejscu – trzygodzinna "Lista osobista" Piotra Metza (godz. 19.05-22.00). Przez cały dzień prężnie działał Trójkowy sklepik. 

Zapraszamy do słuchania nagrań audycji. 

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Data emisji: 1.07.2017
Godzina emisji: 17.10

gs


Czytaj także

"Markomania" na otwarcie Trójkowego sezonu w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 12:30
Tym razem podczas wyjazdowej akcji specjalnej Marek Niedźwiecki poprowadził swoją autorską audycję muzyczną prosto z Sopotu.
rozwiń zwiń