Męskie Granie 2018. Poznań na pierwszy ogień!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 18:46
14 lipca w poznańskim Parku Cytadela zainaugurowano 9. edycję Męskiego Grania. Anna Gacek poprowadziła specjalne wydanie "Myśliwieckiej 3/5/7", podczas którego rozmawiała z gwiazdami wydarzenia. 
Krzysztof Zalewski podczas Męskiego Grania 2018 w Poznaniu
Krzysztof Zalewski podczas Męskiego Grania 2018 w PoznaniuFoto: M. Murawski

pierwszej godzinie audycji gościem dziennikarki Trójki był Piotr Rogucki, który już po raz kolejny bierze udział w Męskim Graniu. Jak zaznaczył artysta, dla niego to wielkie przeżycie. W Poznaniu pojawił się wraz z zespołem Coma. Z kolei Krzysztof Zalewski wspominał próby, które odbywają się wcześnie rano, a Limboski opowiadał o swojej gitarze, z którą się nie rozstaje. Specjalnie dla słuchaczy Trójki wykonał jeden ze swoich utworów.

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

drugiej godzinie audycji Anna Gacek gościła Marcina Macuka z zespołu Pogodno, który mówił o występie swojego zespołu. Dodatkowo zapowiedział koncert Męskie Granie Orkiestra – do składu tej supergrupy został zaproszony przez Dawida Podsiadło, Korteza i Krzysztofa Zalewskiego. Oczywiście gośćmi Anny Gacek nie byli wyłącznie mężczyźni – Barbara Wrońska opowiadała o swoich przeżyciach związanych z Męskim Graniem i o motywacji do tworzenia nowych utworów. 

Zaprasazmy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Piotr Rogucki, Krzysztof Zalewski, Limboski, Marcin Macuk, Barbara Wrońska
Data emisji: 14.07.2018
Godzina emisji: 17.05

kw/mk