X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2018. Poznań na pierwszy ogień!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 18:46
14 lipca w poznańskim Parku Cytadela zainaugurowano 9. edycję Męskiego Grania. Anna Gacek poprowadziła specjalne wydanie "Myśliwieckiej 3/5/7", podczas którego rozmawiała z gwiazdami wydarzenia. 
Krzysztof Zalewski podczas Męskiego Grania 2018 w Poznaniu
Krzysztof Zalewski podczas Męskiego Grania 2018 w PoznaniuFoto: M. Murawski

pierwszej godzinie audycji gościem dziennikarki Trójki był Piotr Rogucki, który już po raz kolejny bierze udział w Męskim Graniu. Jak zaznaczył artysta, dla niego to wielkie przeżycie. W Poznaniu pojawił się wraz z zespołem Coma. Z kolei Krzysztof Zalewski wspominał próby, które odbywają się wcześnie rano, a Limboski opowiadał o swojej gitarze, z którą się nie rozstaje. Specjalnie dla słuchaczy Trójki wykonał jeden ze swoich utworów.

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

drugiej godzinie audycji Anna Gacek gościła Marcina Macuka z zespołu Pogodno, który mówił o występie swojego zespołu. Dodatkowo zapowiedział koncert Męskie Granie Orkiestra – do składu tej supergrupy został zaproszony przez Dawida Podsiadło, Korteza i Krzysztofa Zalewskiego. Oczywiście gośćmi Anny Gacek nie byli wyłącznie mężczyźni – Barbara Wrońska opowiadała o swoich przeżyciach związanych z Męskim Graniem i o motywacji do tworzenia nowych utworów. 

Zaprasazmy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Piotr Rogucki, Krzysztof Zalewski, Limboski, Marcin Macuk, Barbara Wrońska
Data emisji: 14.07.2018
Godzina emisji: 17.05

kw/mk