X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2018. Katowice hołdują Kazikowi

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2018 19:00
W sobotę 21 lipca w katowickiej Strefie Kultury wybrzmiała druga odsłona tegorocznej trasy Męskie Granie. W nadawanej z miejsca koncertu audycji "Myśliwiecka 3/5/7" gościliśmy artystów, którzy tego dnia pojawili się na scenie, między innymi w ramach projektu "Tribute to Kazik".
Fisz podczas koncertu Męskie Granie 2018 w Katowicach
Fisz podczas koncertu Męskie Granie 2018 w KatowicachFoto: M. Murawski

Gościem Anny Gacek w pierwszej godzinie audycji był Błażej Król, który podkreślał, jak ważna w jego życiu jest dyscyplina. Muzyk i wokalista, zaproszony do udziału w projekcie "Tribute to Kazik", mówił o tym, dlaczego mierzenie się twórczością lidera Kultu nie należy do najłatwiejszych zadań. Zdradził również, dlaczego jego piosenki z płyty "Przewijanie na podglądzie"… bulgoczą.

Z kolei Krzysztof Ostrowski – lider "zawieszonej", choć niezapomnianej łódzkiej grupy Cool Kids of Death – który w Katowicach także wystąpił w ramach artystycznego hołdu dla Kazika – opowiadał, jak żyje mu się z dala od sceny i czy tęskni za czasami, kiedy wraz z CKOD jeździł w trasy koncertowe.

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

W drugiej godzinie audycji przy Trójkowym mikrofonie pojawił się Fisz, który przybliżył kulisy powstawania "Tribute to Kazik". Mówił również, z jakich powodów twórczość tego artysty jest dla niego najcenniejsza i zdradził, dlaczego zależało mu na tym, aby do wspomnianego przedsięwzięcia "przemycić" utwory "Gdybym wiedział to, co wiem" i "Upał".

Natomiast, Dawid Podsiadło, którego oczywiście nie mogło zabraknąć w katowickiej Strefie Kultury, wspominał poprzednie edycje Męskiego Grania, mówił o powrocie na scenę po dłuższej nieobecności, ale i o ważnych sprawach pozamuzycznych, które traktuje w kategoriach ambicjonalnych.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Błażej Król, Krzysztof Ostrowski, Bartek "Fisz" WaglewskiDawid Podsiadło
Data emisji: 21.07.2018
Godzina emisji: 17.05

mk/ml