X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2018. Kraków zdobyty!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2018 20:00
W sobotę 4 sierpnia w stolicy Małopolski zagrali m.in. Mela Koteluk, Kult i Organek. Pojawili się wyjątkowi goście, projekt specjalny Coma "Czemu nas tam nie ma" oraz Męskie Granie Orkiestra.
Męskie Granie 2018 w Krakowie
Męskie Granie 2018 w KrakowieFoto: D. Kramski

Gościem Piotra Stelmacha w pierwszej godzinie audycji był Organek, który opowiadał o swoim solowym występie na krakowskim koncercie, na finał którego pojawił się gość-niespodzianka. Jak podkreślał, obecność gości, których jest bardzo wielu na trasie Męskiego Grania, nie może być przypadkowa i musi tworzyć spójną całość z zespołem, z którym właśnie występują.

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

W drugiej godzinie audycji studio Trójki odwiedzili: Andrzej Zieliński z zespołu Skaldowie i Łukasz Lach z grupy L.Stadt. Podzielili się wrażeniami ze wspólnego wykonania na scenie Męskiego Grania utworu Skaldów "Od wschodu do zachodu słońca". Łukasz Lach opowiedział o tym, skąd wziął się pomysł takiej kolaboracji i dlaczego wybór padł akurat na ten utwór. Piotr Stelmach spotkał się również z Piotrem Roguckim, który mówił o fascynacji zespołu Coma muzyką z bajek z czasów ich dzieciństwa.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
G
oście: Organek, Andrzej Zieliński, Łukasz Lach, Piotr Rogucki
Data emisji: 4.08.2018
Godzina emisji: 17.10, 18.07

ml/mk