KAMP!, Reni Jusis i nowości wydawnicze

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 19:00
Piotr Stelmach gościł w tym wydaniu "Mysliwieckiej 3/5/7" kilkoro znakomitych muzyków.
KAMP
KAMPFoto: mat. pras./Ania Bystrowska

W pierwszej godzinie audycji w studio pojawili się członkowie łódzkiego zespołu KAMP!, którzy mówili o swojej najnowszej płycie "Dare". – Ten album jest o odwadze i prawie do bycia nieocenianym. Wiele możemy sobie w naszej wieloletniej karierze zarzucić, ale nie to, że na kogoś patrzyliśmy i kopiowaliśmy go – mówią muzycy.

drugiej godzinie audycji Piotr Stelmach rozmawiał z Reni Jusis. Popularna piosenkarka, podobnie jak goszczący w pierwszej godzinie zespół KAMP!, opowiadała o swojej najnowszej płycie "Ćma". – Noc jest przestrzenią, w której słysze swoje myśli. Lubię wtedy pracować, nagrywać, występować. Ta ćma, w którą lubię się czasem zamienić, daje mi to, że mogę sobie dozować pewne rzeczy, które są dla mnie ważne. To szybka, koncertowa płyta i myślę, że będzie się nam ją znakomicie grało na nadchodzących koncertach – opowiada Reni Jusis.

Zapraszamy do wysłuchania nagrań audycji.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
G
oście: Radek Krzyżanowski, Michał Słodowy, Tomek Szpaderski (zespół KAMP!), Reni Jusis (piosenkarka)
Data emisji: 22.09.2018
Godzina emisji: 17.11, 18.08

ml

Czytaj także

Sosnowski: w wieku 14 lat zacząłem komponować pierwsze utwory

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 23:09
Do sklepów trafił właśnie debiutancki album Sosnowskiego "The Hand Luggage Studio". Tym samym życie muzyka nabrało dużego rozpędu, o czym mówił w audycji Piotrowi Stelmachowi. 
rozwiń zwiń