X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza konkurs Męskie Granie Young!

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 17:43
– Przed nami piękne lato, a wszystko to w związku z dziesiątą edycją Męskiego Grania – mówił na antenie Trójki Piotr Stelmach, zapowiadając konkurs Męskie Granie Young.
Audio
  • Tomasz Organek i Piotr Stelmach o konkursie Męskie Granie Young (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Evannovostro/Shutterstock.com

Męskie Granie Young, czyli konkurs dla młodych wykonawców i zespołów. Organizowany jest w związku z dziesiątą edycją trasy koncertowej "Męskie Granie". Trwa od dziś do 22. marca, a dzień później, w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" zostaną ogłoszone wyniki.

Ambasadorzy konkursu – Tomasz OrganekPiotr Stelmach – zaprosili do wzięcia w nim udziału dwadzieścia podmiotów artystycznych - solistów i zespołów. Na stronie www.meskiegranieyoung.pl można głosować na tych,  których twórczość najbardziej przypadnie Państwu do gustu.

Siedmiu z największą liczbą głosów zagra na scenie "Ż" podczas tegorocznego "Męskiego Grania", a dla dwóch liderów mamy też kolejną nagrodę - profesjonalne teledyski zrealizowane przez Papaya Young Directors, czyli absolwentów szkół filmowych i artystycznych!

Zapraszają: Tomasz Organek i Piotr Stelmach