X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie zawitało do Gdyni – rozmowa z Błażejem Królem

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 19:00
To był trzeci przystanek tegorocznego Męskiego Grania. W Parku Kolibki w Gdyni oczywiście pojawiła się Anna Gacek, która poprowadziła audycję prosto z Trójmiasta i spotkała się z gwiazdami tegorocznej trasy. 
Audio
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z gdyńskiego Męskiego Grania – część 1 (Trójka)
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z gdyńskiego Męskiego Grania – część 2 (Trójka)
Męskie Granie 2019 w Gdyni
Męskie Granie 2019 w GdyniFoto: Michał Murawski

pierwszej godzinie audycji odbyliśmy muzyczną podróż do przeszłości festiwalu. Muzyczne pocztówki z poprzednich edycji Męskiego Grania nadali m.in. Lao CheHEY oraz Męskie Granie Orkiestra z koncertowym wykonaniem utworu "Misiowie Puszyści" Siekiery.

drugiej godzinie audycji do Trójkowo-plenerowego mikrofonu Anny Gacek przemówił Błażej Król. – Męskie Granie to super przygoda i już trochę taka nasza codzienność. Nie jesteśmy pod sufitem, nie leżymy też pod łóżkiem, jest równowaga, ale ten motor jest cały czas napędzany energią – głównie słuchaczami, koncertami i wszystkim dookoła – mówił muzyk. – Od roku mamy możliwość utrzymywania się tylko z grania, tylko z tworzenia, tylko z tego, co naprawdę sprawia nam przyjemność. To jest największe uwieńczenie tego, co robimy – dodał.

Z artystą rozmawialiśmy także o nadchodzącej płycie, której premiera już we wrześniu oraz trudnej roli wykonawcy cudzych utworów, która przypadła Królowi podczas tegorocznej edycji.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Błażej Król (muzyk), 
Data emisji: 27.07.2019
Godzina emisji: 17.11, 18.08

kr/kw

Czytaj także

Męskie Granie 2018. Poznań na pierwszy ogień!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 18:46
14 lipca w poznańskim Parku Cytadela zainaugurowano 9. edycję Męskiego Grania. Anna Gacek poprowadziła specjalne wydanie "Myśliwieckiej 3/5/7", podczas którego rozmawiała z gwiazdami wydarzenia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziesiąta edycja trasy Męskie Granie wystartowała w Poznaniu!

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 11:10
Premierowe wykonanie singla "Sobie i Wam" przez Męskie Granie Orkiestra 2019, tłumy gości na koncercie Sokoła, energetyczny występ Łąki Łan oraz porywające koncerty Nosowskiej i Ørganka – za nami pierwsze Męskie Granie 2019.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie po raz 10. zagra w Krakowie! Trójka będzie na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 16:13
Już w sobotę Męskie Granie po raz dziesiąty zagra w Krakowie. W nowym miejscu, na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego, ponownie wystąpią artyści reprezentujący odmienne konwencje i style.
rozwiń zwiń