X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaskrawe barwy Bitaminy. Przed wrocławskim przystankiem Męskiego Grania

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 19:07
To było specjalne wydanie "Myśliwieckiej 3/5/7", którą prosto z Wrocławia, gdzie odbywał się kolejny przystanek tegorocznej edycji Męskiego Grania, poprowadziła Paulina Przybysz. Kto zawitał do naszego plenerowego studia i co dokładnie mogliśmy usłyszeć w trakcie audycji? 
Audio
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z wrocławskiego Męskiego Grania – część 1
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z wrocławskiego Męskiego Grania – część 2
Paulina Przybysz
Paulina PrzybyszFoto: mat. promocyjne

W pierwszej godzinie audycji prowadząca przypomniała słuchaczom, dlaczego wybrała twórczość Tadeusza Nalepy jako repertuar na tegorocznym Męskim Graniu. – Poczułam, że Wszechświat mówi do mnie, abym zabrała się za materiał Breakoutu. Poczytałam trochę dat i okazało się, że dokładnie 50 lat temu premierę miała płyta "Na drugim brzegu tęczy" – wyjaśniła w audycji Paulina Przybysz. 

W drugiej godzinie audycji plenerowe, Trójkowe studio odwiedzili członkowie zespołu Bitamina, którzy opowiedzieli o swoim występie na Męskim Graniu i swojej najnowszej płycie. – Myślę, że w naszym zespole wszystko się "lepi" poprzez kolory. One są różne i bardzo jaskrawe, a do tego łączą się czasem i powstają zupełnie nowe barwy – podkreślił Mateusz Dopieralski. 

Jak powstawała ostatnia płyta Bitaminy i czym się różni od wcześniejszych albumów zespołu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Paulina Przybysz
G
oście: Piotr Skibiński, Amar Ziembiński, Mateusz Dopieralski (Bitamina)
Data emisji: 3.08.2019
Godzina emisji: 17.11, 18.08

kw

Czytaj także

Rozmowy o kobiecości na Męskim Graniu w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 18:00
Męskie Granie 2019 zatrzymało się już na drugim przystanku, czyli na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na miejscu nie mogło zabraknąć Anny Gacek, która rozmawiała z gwiazdami tegorocznej trasy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie zawitało do Gdyni – rozmowa z Błażejem Królem

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 19:00
To był trzeci przystanek tegorocznego Męskiego Grania. W Parku Kolibki w Gdyni oczywiście pojawiła się Anna Gacek, która poprowadziła audycję prosto z Trójmiasta i spotkała się z gwiazdami tegorocznej trasy. 
rozwiń zwiń