Jaskrawe barwy Bitaminy. Przed wrocławskim przystankiem Męskiego Grania

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 19:07
To było specjalne wydanie "Myśliwieckiej 3/5/7", którą prosto z Wrocławia, gdzie odbywał się kolejny przystanek tegorocznej edycji Męskiego Grania, poprowadziła Paulina Przybysz. Kto zawitał do naszego plenerowego studia i co dokładnie mogliśmy usłyszeć w trakcie audycji? 
Audio
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z wrocławskiego Męskiego Grania – część 1
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z wrocławskiego Męskiego Grania – część 2
Paulina Przybysz
Paulina PrzybyszFoto: mat. promocyjne

W pierwszej godzinie audycji prowadząca przypomniała słuchaczom, dlaczego wybrała twórczość Tadeusza Nalepy jako repertuar na tegorocznym Męskim Graniu. – Poczułam, że Wszechświat mówi do mnie, abym zabrała się za materiał Breakoutu. Poczytałam trochę dat i okazało się, że dokładnie 50 lat temu premierę miała płyta "Na drugim brzegu tęczy" – wyjaśniła w audycji Paulina Przybysz. 

W drugiej godzinie audycji plenerowe, Trójkowe studio odwiedzili członkowie zespołu Bitamina, którzy opowiedzieli o swoim występie na Męskim Graniu i swojej najnowszej płycie. – Myślę, że w naszym zespole wszystko się "lepi" poprzez kolory. One są różne i bardzo jaskrawe, a do tego łączą się czasem i powstają zupełnie nowe barwy – podkreślił Mateusz Dopieralski. 

Jak powstawała ostatnia płyta Bitaminy i czym się różni od wcześniejszych albumów zespołu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Paulina Przybysz
G
oście: Piotr Skibiński, Amar Ziembiński, Mateusz Dopieralski (Bitamina)
Data emisji: 3.08.2019
Godzina emisji: 17.11, 18.08

kw

Czytaj także

Rozmowy o kobiecości na Męskim Graniu w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 18:00
Męskie Granie 2019 zatrzymało się już na drugim przystanku, czyli na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na miejscu nie mogło zabraknąć Anny Gacek, która rozmawiała z gwiazdami tegorocznej trasy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie zawitało do Gdyni – rozmowa z Błażejem Królem

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 19:00
To był trzeci przystanek tegorocznego Męskiego Grania. W Parku Kolibki w Gdyni oczywiście pojawiła się Anna Gacek, która poprowadziła audycję prosto z Trójmiasta i spotkała się z gwiazdami tegorocznej trasy. 
rozwiń zwiń