X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kortez: Męskie Granie trochę mnie otworzyło

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 19:54
Kolejny przystanek tegorocznego Męskiego Grania był bardzo wyjątkowy. W 10. rocznicę wydarzenia na warszawskiej scenie zagrała Orkiestra Orkiestr, a publiczność zgromadzona na Służewcu mogła usłyszeć wszystkie hymny Męskiego Grania.
Audio
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z Męskiego Grania w Warszawie – część 1 (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z Męskiego Grania w Warszawie – część 1 (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Kortez podczas występu na Męskie Granie 2019 w Warszawie
Kortez podczas występu na Męskie Granie 2019 w WarszawieFoto: Damian Kramski

Cała impreza odbyła się oczywiście w towarzystwie radiowej Trójki. Plenerowe studio, w którym zasiadała Anna Gacek, odwiedzili goście, którzy opowiedzieli o tym wyjątkowym koncercie na warszawskim Służewcu.

W pierwszej godzinie audycji gościem Trójkowej dziennikarki był Kortez, który wspominał zeszłoroczną edycję trasy, podczas której grał w Orkiestrze Męskiego Grania. – Miałem superpakiet ludzi. Był przecież Dawid, był Krzysiek i pozostali muzycy, świetny skład. Nie czułem żadnej spiny, wszystko odbywało się naturalnie, na luzie. Dobrze wspominam ten czas. Trochę mnie to otworzyło – zaznaczył muzyk. 

Męskie Granie 2019

W drugiej godzinie audycji plenerowej studio Trójki odwiedziła Daria Zawiałow, która wraz z Igo, na tydzień przed warszawskim koncertem, zaśpiewała w Katowicach utwór "Długość dźwięku samotności". – Fajnie się z Igorem zaprzyjaźniliśmy. On jest świetnym chłopakiem i myślę, że jest chemia między nami i wydaje mi się, że nasz występ miło się oglądało – wspominała artystka. 

Czy Kortezowi zdarza się zapomnieć, w jakim mieście gra koncert? Co na kilka minut przed występem czuje Daria Zawiałow? Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Kortez (muzyk), Daria Zawiałow (piosenkarka)
Data emisji: 17.08.2019 
Godziny emisji: 17.09, 18.06

kw/kh