X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gitarzysta Darii Zawiałow: do pracy podchodzimy chirurgicznie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 19:00
Ostatnim przystankiem Lato z Radiem Festiwal 2019 był Kraków. To tu, w Parku Jordana odbyły się koncerty finałowe tegorocznej trasy.
Audio
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie – część 2 (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • "Myśliwiecka 3/5/7" z Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie – część 1 (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Daria Zawiałow z muzykami byli gośćmi Piotra Stelmacha w audycji Myśliwiecka 357 nadawanej z finału Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie
Daria Zawiałow z muzykami byli gośćmi Piotra Stelmacha w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" nadawanej z finału Lato z Radiem Festiwal 2019 w KrakowieFoto: Sebastian Gołos/PR

Na miejscu nie mogło, oczywiście, zabraknąć dziennikarzy Trójki. W krakowskim plenerowym studio pojawili się Anna Gacek i Piotr Stelmach, którym towarzyszyli Piotr Baron i Piotr Kordaszewski.

W pierwszej godzinie audycji mogliśmy posłuchać m.in. utworów Marka Grechuty – artysty nierozerwalnie związanego z Krakowem oraz Roberta Gawlińskiego, który 31 sierpnia obchodził swoje 56. urodziny.

W drugiej godzinie audycji gośćmi "Myśliwieckiej 3/5/7" byli Daria Zawiałow i jej zespół w składzie: Michał Kusz, Piotr Rubik, Tomasz Brzozowski, Łukasz " Samba" Dmochewicz oraz Tomasz Kaczmarek. Jak udało im się stworzyć tak prężnie pracujący superorganizm? – Kiedy gramy, staramy się jak najdokładniej wykonać swoją pracę. Spotykamy się na próbach, analizujemy każdy dźwięk, zmieniamy wzmacniacze, gitary. Do zadania podchodzimy bardzo rzetelnie, a ocenę pozostawiamy słuchaczom – mówił Michał Kusz, gitarzysta i producent albumu grupy "Helsinki". – Może się wydawać, że tylko wychodzimy na scenę, gramy koncert, a potem imprezujemy. Ale to nie jest tak. Jest przy tym bardzo dużo pracy, są przeloty przez całą Polskę, są wywiady w gazetach, wywiady radiowe, internetowe, są autoryzacje wywiadów, które czasem trwają po kilka godzin – dodała Daria Zawiałow.

Jakie przedmioty kolekcjonuje perkusista grupy, Łukasz " Samba" Dmochewicz? Gdzie planuje wystąpić zespół Darii Zawiałow po zakończeniu Lato z Radiem Festiwal 2019? Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań audycji.


. .

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna GacekPiotr Stelmach,
G
oście: Daria Zawiałow, Michał Kusz, Piotr Rubik, Tomasz Brzozowski, Łukasz " Samba" Dmochewicz, Tomasz Kaczmarek (muzycy zespołu Darii Zawiałow)
Data emisji: 31.08.2019 
Godziny emisji: 17.10, 18.07

kr/gs

Czytaj także

Męskie Granie w Katowicach. Bela Komoszyńska i Krzysztof Zalewski nie tylko o muzyce

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 19:54
W audycji "Myśliwieckiej 3/5/7" wprost ze studia plenerowego Trójki w Katowicach, gdzie ma miejsce kolejny przystanek na trasie Męskiego Grania 2019, Anna Gacek rozmawiała z artystami m.in. o tym, co nowego przynoszą tegoroczne koncerty, a także jak stają się one źródłem rozwoju dla samych muzyków.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło: ta przygoda zawsze trwa za krótko

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 22:22
Kilkanaście tysięcy ludzi, Orkiestra Orkiestr i niezwykłe koncerty. Za nami warszawski przystanek Męskiego Grania, podczas którego Anna Gacek i Piotr Metz nadawali prosto ze Służewca, gdzie spotkali się z wieloma gośćmi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Przybysz zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 16:00
– Dla mnie najważniejszym aspektem malowania ognia jest wzmocnienie człowieka w środku, zejście głębiej w pracy z emocjami – tak Natalia Przybysz wyjaśnia tytuł albumu "Jak malować ogień", który promuje singiel zatytułowany "Ciepły wiatr".
rozwiń zwiń