X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka i kabaret w jednym miejscu. Festiwal Marii Czubaszek "Cały Kazio"

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2019 19:00
W Polanicy-Zdroju w dniach 11-13 października odbywa się szósta już odsłona Festiwalu Marii Czubaszek "Cały Kazio". Jego motywem przewodnim jest wyśmiewanie głupoty i recepta na korzystanie z radości życia.
Audio
  • Piotr Stelmach rozmawia z Joanna Kołaczkowską w Polanicy-Zdroju (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Joanna Kołaczkowska
Joanna KołaczkowskaFoto: PAP/Jan Bogacz

Linia muzyczna to szeroko rozumiany jazz i "piosenka z tekstem", dlatego podczas festiwalu "Cały Kazio" mogliśmy i będziemy mogli posłuchać artystów kabaretowych, ale nie tylko. Jednym z nich jest Joanna Kołaczkowska, aktorka i autorka tekstów kabaretowych, którą Słuchacze Trójki znają przede wszystkim z audycji "Urywki z kalendarza", a fani Edyty Bartosiewicz z jej najnowszego teledysku do utworu "Cyrk", z którym Joanna Kołaczkowska wystąpiła z Kabaretem Hrabi. Jak nasza rozmówczyni postrzega jej muzykę?

– Muzykę Edyty Bartosiewicz bardzo chętnie goszczę w domu. Czasami jest na pierwszym planie, czasami w tle. Jej utwory są bardzo filmowe. "Cyrk" jest nasycony od A do Z, tam tyle się dzieje. To są moje ulubione harmonie, no i jej niepowtarzalny głos. Jej muzyka jest namiętna – podkreśla Joanna Kołaczkowska w rozmowie z Piotrem Stelmachem.

Czy Joanna Kołaczkowska w rzeczywistości jest introwertyczką? Jak wspomina Marię Czubaszek? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której pojawili się także Krzysztof Zalewski oraz Jakub Tracz i Igor Walaszek znani jako Bass Astral x Igo. 

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji "Myśliwiecka 3/5/7" z 12 października 2019 >>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji "Myśliwiecka 3/5/7" z 12 października 2019 >>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
G
oście: Joanna Kołaczkowska (aktorka i autorka tekstów kabaretowych, realizatorka niezależnej wytwórni filmowej A'Yoy), Krzysztof Zalewski (wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów), Jakub Tracz i Igor Walaszek (Bass Astral x Igo) 
Data emisji: 12.10.2019 
Godzina emisji: 17.11, 18.07

kr/mat. prasowe/mk

Czytaj także

Mortas – zespół, który zawsze mówi "dzień dobry"

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 19:00
W audycji pierwszy raz pojawił się zespół Mortas. Jest ich trzech, pochodzą z Łodzi, a nazwę wzięli od nazwiska swojego lidera – Adama Mortasa, który jest nie tylko wokalistą, ale również aktorem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło: nie czuję się idolem

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 19:00
Gościa tego wydania "Myśliwieckiej 3/5/7" nie trzeba nikomu przedstawiać. Artysta opowiadał o przygotowaniach do koncertu z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym, ale i o pierwszych muzycznych krokach stawianych w Dąbrowie Górniczej.
rozwiń zwiń