X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hey: to będzie bardzo ciekawy rok

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2013 11:49
- Gdybym dziś powiedziała, co będzie w przyszłości, słuchacze mogliby tego nie przeżyć. Warto czekać na przyszłość - pół żartem, pół serio stwierdziła Kasia Nosowska po koncercie zespołu Hey w Trójce. Jedno jest pewne - zespół nie spoczywa na laurach.
Audio
  • - Jawi się przed nami świetlana przyszłość - Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk po koncercie
Kasia Nosowska i  Paweł Krawczyk w studiu Trójki
Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk w studiu Trójki Foto: Dariusz Kawka

Z materiałem z albumu "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan" Hey zagrał dopiero kilka koncertów i, jak podkreślali muzycy w rozmowie z Piotrem Stelmachem, na kolejnych występach fani mogą spodziewać się jeszcze lepszej formy zespołu, niż ta zaprezentowana w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. - Wyglądamy kolejnych koncertów, ale jednocześnie już coś się kotłuje związanego z przyszłością zespołu Hey...  i nie tylko - wyznała tajemniczo Kasia Nosowska .

Gitarzysta grupy dodał, że na mówienie o konkretach jest za wcześnie, tym bardziej, że wszystko jeszcze może się zmienić. Najpierw trzeba znaleźć dystans do ostatniego albumu.

- Teraz bardzo ciężko pracujemy fizycznie, robimy teledysk i to będzie wyjątkowa rzecz, nawet - jeśli chodzi o karierę zespołu Hey - przełom - zapowiedział Paweł Krawczyk .

Już w ramach pracy nad płytą każdy z członków grupy przygotował własny teledysk nakręcony telefonem komórkowym. Impresje te można oglądać na oficjalnym kanale grupy na YT . - Tym razem będziemy teledysk współtworzyć - dodała wokalistka.

Jak Nosowska wspomina pierwsze momenty i sukcesy grupy? Dlaczego początki były szokujące? Posłuchaj całej rozmowy!

Czytaj także

Rodzina Hey się rozrasta

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2012 15:31
- W dniu premiery albumu "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan" na naszym kanale YouTube zamieścimy 5 nowych utworów. Do każdego nich oraz do singla jeden z nas nakręci swoją impresję filmową - mówił w Trójce gitarzysta Hey, Paweł Krawczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hey: tu każdy chce zostać na kolejny rok

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 15:31
- W naszej klasie jest miejsce dla uporządkowanych i ekscentrycznych. Jedyne, co nie występuje, to podgrupki, bo stanowimy zgraną bandę, a zostać na drugi rok to nie wstyd - tak o 20-letniej pracy w zespole opowiadają muzycy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Nosowska: nie jestem smutasem!

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 21:07
- To, że jestem "zdołowaną panną od depresji" to mit, plotka, która się rozhulała na mój temat - podkreślała artystka w "Programie Alternatywnym".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nosowska: nie lubię wybierać singli. Premiera utworu w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2013 10:40
Wokalistka Hey pojawiła się w Liście Przebojów Programu Trzeciego z okazji premiery drugiego singla z płyty "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan" zatytułowanego "Co tam?". A na miejscu pierwszym 1618. notowania znalazł się...
rozwiń zwiń