"1.577" to tytuł nowej płyty Myslovitz. Posłuchaj premierowej piosenki!

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2013 17:00
- Na pewno Myslovitz nie zmieni diametralnie stylu na inny, totalnie odmienny. Jeśli mielibyśmy o tym myśleć to na zasadzie zaskoczenia, drobnych zmian - opowiadał w "Myśliwiecka 3/5/7" Jacek Kuderski, basista Myslovitz.
Audio
  • "1.577" to tytuł nowej płyty Myslovitz. Posłuchaj nowej piosenki! (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Zespół Myslovitz z nowym wokalistą (od lewej): Michał Kowalonek, Przemysław Myszor, Jacek Kuderski i Wojtek Powaga.
Zespół Myslovitz z nowym wokalistą (od lewej): Michał Kowalonek, Przemysław Myszor, Jacek Kuderski i Wojtek Powaga. Foto: PAP/Andrzej Grygiel

Myslovitz ma za sobą dużą zmianę - odejście Artura Rojka, na którego miejsce przyszedł Michał Kowalonek. - Snowi jest urozmaiceniem dużym, to świeża krew. Jak mówi nie słuchał dużo brytyjskiej muzyki gitarowej, z której Myslovitz się wywodzi, więc jest szansa, że poszalejemy - opowiadał  Piotrowi Stelmachowi muzyk.

Jak dodał członkowie zespołu to indywidualiści, gusta ich różnią się od siebie i początkowo wizję kolejnych utworów mają zupełnie różne. Dzięki temu powstająca muzyka jest wielostylistyczna, a zespół wciąż pracuje w harmonii.  - Już dawno nie było tak dobrze jak teraz - przyznaje Jacek Kuderski.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, po której zaprezentowano premierowy fragment piosenki!

"Myśliwiecka 3/5/7" na antenie Trójki w każdą sobotę od 16.00 do 18.00.

Fragment
Fragment okładki nowej płyty Myslovitz " 1.577"


Zobacz więcej na temat: MUZYKA Myslovitz

Czytaj także

Trudna płyta Myslovitz (wywiad)

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 16:00
"Nieważne jak wysoko jesteśmy..." to tytuł najnowszego albumu Myslovitz. W piątek ikona polskiego rocka niezależnego wystąpi w Jarocinie. Przypominamy wywiad przeprowadzony w maju przez Piotra Metza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

1995: Gdy Freshmen stali się Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2011 07:00
Dziś, gdy Myslovitz należy już do kanonu polskiego rocka i niemal stał się naszym towarem eksportowym, łatwo zapomnieć, że jeszcze w 1995 roku nikt nie wierzył w sukces "chłopców z Mysłowic". Nawet oni sami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Rojek o Lennym Valentino: Chciałem zerwać pępowinę łączącą mnie z Myslovitz

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2011 00:00
- Świetna nazwa i demo, rozczarowujący efekt końcowy - skwitował album "Uwaga! Jedzie tramwaj" jego wydawca. Dziś ta płyta uznawana jest za kamień milowy polskiego rocka.
rozwiń zwiń