Męskie Granie 2013: w Krakowie zagrają Hey, Lao Che, O.S.T.R. i...

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 17:40
- Michał Urbaniak, Natalia Przybysz, Kim Nowak, Pink Freud, Dwie Kreski, Kapela ze wsi Warszawa, Marek Dyjak - ogłosili w "Myśliwieckiej 3/5/7" Katarzyna Nosowska i i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni tegorocznej trasy Męskiego Grania.
Audio
  • Męskie Granie 2013: Wiemy kto zagra w Krakowie! (Myśliwiecka 3/5/7/ Trójka)
Tak było w Krakowie podczas koncertu ubiegłorocznej trasy Męskiego Grania
Tak było w Krakowie podczas koncertu ubiegłorocznej trasy Męskiego GraniaFoto: materiały prasowe/Męskie Granie/ fot. P.Tarasewicz

W poniedziałkowej audycji "W tonacji Trójki", która była nadawana z Żywca, został po raz pierwszy zaprezentowany utwór promujący trasę koncertową Męskiego Grania. "Jutro jest dziś" wykonują Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013.

Męskie Granie 2013 promuje singiel "Jutro jest dziś". Posłuchaj opowieści, jak powstawał!

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie >>>

Trwa niezwykły konkurs, w ramach którego wybierają Państwo młodych wykonawców (spośród 32 zespołów), którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania! Zwycięzców Piotr Stelmach prezentuje w "Myśliwieckiej 3/5/7". Wiemy już, że w Krakowie zaprezentuje się Maja Olenderek Ensamble, a w Chorzowie wystąpi Zalef.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie!

27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzyki Końca Lata >>>

10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w Żywcu 31 sierpnia.

 

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania. Zapraszamy!

"Myśliwiecka 3/5/7" na antenie Trójki w każdą sobotę od 16.00 do 18.00.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA

Czytaj także

Męskie Granie 2013: wiemy kto zagra w Krakowie!

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2013 17:20
- Kiedy wczoraj zamykaliśmy głosowanie o 12.00 nie spodziewałem, że będzie miała tak ogromną przewagę nad resztą wykonawców. Wzięła szturmem ten pierwszy tydzień! To cudowny głos, który burzy mury Jerycha - mówił Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: w Chorzowie zagra Zalef!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2013 16:00
Podczas koncertu 20 lipca wystąpi Krzysztof Zalewski. Męskie Granie po raz pierwszy w swojej historii zagości w tym roku w Chorzowie. - Zalef zaprezentuje piosenki ze swojej nowej płyty, która mam nadzieję, już wkrótce się ukaże - mówił w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach. Jak przypomniał Zalef startował w konkursie Młode Męskie Granie już w zeszłym roku, niestety bez sukcesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013 promuje singiel "Jutro jest dziś". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 11:00
W poniedziałkowej audycji "W tonacji Trójki", która była nadawana z Żywca został po raz pierwszy zaprezentowany utwór promujący trasę koncertową Męskiego Grania. "Jutro jest dziś" wykonują Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013.
rozwiń zwiń