X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O.S.T.R. o Męskim Graniu 2013: muzyka nie daje nam się zestarzeć (galeria zdjęć)

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 17:15
- Nieważne, ile by człowiek miał lat, jak wychodzi na scenę, to adrenalina i miłość do muzyki powodują, że od razu ubywa mu 20 lat, biega się po scenie i krzyczy - mówił O.S.T.R. przed koncertem Męskiego Grania w Chorzowie.
Audio
  • Krzysztof "Zalef" Zalewski (muzyk) i Marcin Bors (producent) o planach na przyszłość (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • O.S.T.R., dyrektor artystyczny Męskiego Grania 2013: muzyka nie daje nam się zestarzeć (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • TRES.B: trzeba być konsekwentnym (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
O.S.T.R podczas koncertu w Chorzowie
O.S.T.R podczas koncertu w Chorzowie Foto: M. Jawornicki / LIVE/ www.facebook.com/MeskieGranie

O.S.T.R. mówił Piotrowi Stelmachowi przed koncertem Męskiego Grania w Chorzowie, że nie stresują go występy przed publicznością. - Jeżeli coś się bardzo kocha i jest to poparte ciężką pracą, to nie ma miejsca na tremę - przekonywał.

Gość "Myśliwieckiej 3/5/7" porównał muzykę do gry, w której wszystko zależy od grającego. - Ty decydujesz, kiedy ona się skończy, ile będzie miała planszy i jak daleko w niej zajdziesz. Nie mówię tu o karierze, tylko o własnej satysfakcji - wyjaśnił.

Annie Gacek i Piotrowi Stelmachowi udało się porozmawiać przed koncertem Męskiego Grania w Chorzowie także z zespołem TRES.B oraz Krzysztofem Zalewskim i Marcinem Borsem.

Męskie Granie 2013 wystartowało 13 lipca w Krakowie. Zobacz galerię zdjęć z koncertu >>>

Męskie Granie 2013 zawitało do Chorzowa w sobotę, 20 lipca. Zagrali: Leszek Możdżer i O.S.T.R., Stanisław Soyka i Nosowska, 2Cresky Feat. Lach, Ballady i Romanse, Fisz Emade Tworzywo, Hey, Grażyna Łobaszewska, Maria Peszek, TRES.B, oraz Zalef .

Co Myslovitz zagrają na wielki finał Męskiego Grania? >>>

Męskie Granie 2013 to dwóch dyrektorów artystycznych i jedno twórcze napięcie. W rolach głównych Katarzyna Nosowska i O.S.T.R.

Na trasie koncertowej wystąpią m.in.: BRODKA, Fisz Emade Tworzywo, Grażyna Łobaszewska, Hey, Kaliber 44, Kapela ze Wsi Warszawa, Katarzyna Nosowska, Kim Nowak, Lao Che, Leszek Możdżer, Marek Dyjak, Maria Peszek, Mela Koteluk, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R., Öszibarack, Patti Yang Group, Pink Freud, Royal String Quartet, Stanisław Soyka, Stanisława Celińska.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Trasa
Trasa Męskiego Grania 2013

27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzykę Końca Lata >>>

10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w Żywcu 31 sierpnia.

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Wygraj bilety na Męskie Granie >>>

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z Trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl . Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania.
(pg)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA o.s.t.r.

Czytaj także

Męskie Granie 2013: Nosowska i O.S.T.R o życiu i muzyce

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 14:11
- Mam nadzieję, że nigdy nie znajdzie się nic, co będzie w stanie mnie odciąć od ostatniego łącznika z dzieciństwem. Dopóki będę tworzyć muzykę, dopóty będę dzieckiem. Kiedy wychodzę ze studia zaczyna się dorosłe życie - mówił O.S.T.R.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs "Bilety na Męskie Granie 2013”

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 14:16
Do walki o bilety zapraszamy do audycji "W tonacji Trójki/ Męskie granie” w poniedziałki, w następujące dni: 29.07, 05.08, 12.08, 19.08, 26.08 2013 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013 wystartowało! Zobacz galerię zdjęć z koncertu w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 19:30
- Bardzo przeżywam każdy występy. Świat zwariował i lęki o niego są normalne - opowiadał Marek Dyjak przed koncertem Męskiego Grania w Krakowie. Artysta wrócił do występów tylko z gitarą. - Starałam się powrócić do czegoś, co jest początkiem - mówił w rozmowie z Piotrem Stelmachem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co Myslovitz zagrają na wielki finał Męskiego Grania?

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 12:13
Chociaż do zakończenia trasy koncertowej Męskie Granie 2013 jeszcze daleko, Michał Kowalonek z Myslovitz zdradził Piotrowi Stelmachowi, co zespół szykuje na koncert w Żywcu. Mówił o… wyduszaniu cytryny.
rozwiń zwiń