X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skalpel powraca, czas na nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2013 11:00
- Jak wszystkie relacje, Skalpel też potrzebował odprężenia. Teraz wracamy – mówił w Trójce Marcin Cichy. Skalpel zagrał w Poznaniu podczas trasy Męskie Granie 2013.
Audio
  • Skalpel o przerwie w działalności i o planach na przyszłość (Myśliwiecka 3/5/7/ Trójka)
Marcin Cichy i Igor Pudło, czyli Skalpel na Męskim Graniu w Poznaniu
Marcin Cichy i Igor Pudło, czyli Skalpel na Męskim Graniu w Poznaniu Foto: materiały promocyjne/facebook.com/MeskieGranie/ LIVE

Marcin Cichy oraz Igor Pudło, czyli Skalpel, to duet wrocławskich producentów muzycznych związanych z brytyjską wytwórnią Ninja Tune. Na scenie muzycznej pojawili się pod koniec lat 90., robiąc wiele zamieszania dzięki kompozycjom opartym na samplach ze starych płyt jazzowych, którym nadali nowoczesną formę inspirowaną hip-hopem i muzyką elektroniczną. Oryginalne, nowatorskie podejście do muzyki zaprezentowane na dwóch wydanych na całym świecie płytach zostało docenione przez krytyków 
i fanów.

Niedawno artyści wrócili po kilkuletniej przerwie. – To prawda, że przez ostatnie lata byliśmy w stanie hibernacji i wreszcie nadszedł dobry moment na zmianę – przyznał Igor Pudło. - To był czas, w którym mogliśmy się zająć swoimi innymi płytami i muzyką, inną działalnością. Jak wszystkie relacje,  Skalpel też potrzebował odprężenia – dodał Marcin Cichy.

Wygraj bilety na Męskie Granie >>>
Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Koncert Skalpela w Poznaniu zapowiadany był jako widowisko. – Obraz wideo będzie ważną częścią tego wydarzenia. Staramy się muzykę ilustrować obrazem, bo sami wyglądamy dość nieciekawie za urządzeniami elektronicznymi – mówił przed koncertem Igor Pudło.

Nowa płyta Skalpela prawdopodobnie ukaże się w przyszłym roku. Więcej na ten temat usłyszeć można w rozmowie Piotra Stelmacha z członkami duetu Skalpel. Zapraszamy do słuchania nagrania audycji "Myśliwiecka 3/5/7”.

(ei)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Poznań

Czytaj także

Męskie Granie 2013: w Poznaniu wystąpi...

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2013 16:40
- Miło mi ogłosić, że po Państwa głosowaniu w tym tygodniu wygrał Diox i to on wystąpi w Poznaniu na kolejnym koncercie Męskiego Grania 2013 - mówił w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach. Koncert odbędzie się 10 sierpnia.
rozwiń zwiń