Mela Koteluk zapowiada nową płytę. "Dźwięki już rozgrzebane”

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2013 18:41
- Bardzo lubię ten okres tworzenia, kiedy nagle coś powstaje z niczego – mówiła w Trójce Mela Koteluk. Artystka wystąpiła na finale Męskiego Grania 2013 w Żywcu.
Audio
  • Mela Koteluk przegania chmury przed koncertem i zapowiada nowy album (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Mela Koteluk podczas koncertu Męskiego Grania w Gdańsku, 3.08.2013
Mela Koteluk podczas koncertu Męskiego Grania w Gdańsku, 3.08.2013Foto: Fot.: D.Kramski LIVE, mat. prasowe Męskiego Grania

- To jest dla mnie rok przełomowy, kiedy w końcu udało mi się dotrzeć do ludzi, którzy utożsamili się z muzyką, którą gram i z tekstami, które śpiewam. To naprawdę krok milowy – przyznała wokalistka w rozmowie z Anną Gacek.

Mela Koteluk wystąpiła w Trójce (wideo)>>>

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Debiutancka płyta Meli Koteluk zatytułowana "Spadochron” została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy i krytyków muzycznych. Teraz młoda wokalistka pracuje nad nowym materiałem.

– Jesteśmy już na etapie rozgrzebania pierwszych słów i dźwięków. Bardzo lubię ten proces, bo to powstawanie czegoś z niczego. Myślę, że w przyszłym roku będziemy mogli podzielić się ze słuchaczami tym drugim albumem. Od czasu napisania piosenek na "Spadochron” minęło sporo czasu, więc cieszę się, że mogę teraz tworzyć coś bardziej aktualnego. To będą utwory bardziej odpowiadające mi takiej, jaką jestem teraz – dodała wokalistka, która tuż przed finałowym koncertem Męskiego Grania była goście audycji "Myśliwiecka 3/5/7”.

Jak Mela Koteluk walczy z tremą, a jak odreagowuje stres koncertowy? O tym wszystkim w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" opowiedziała Annie Gacek. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

(ei)

Zobacz więcej na temat: Mela Koteluk MUZYKA

Czytaj także

Wielkie nieba! Mela Koteluk w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 07:30
Najnowsza piosenka Meli Koteluk "Wielkie nieba" doskonale radzi sobie na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Wszystkich, którzy chcieliby posłuchać koncertowych wersji piosenek Meli Koteluk zapraszamy w niedzielę 18 sierpnia o 20.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk: moi fani to wrażliwi, myślący ludzie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 16:30
- Kiedy nasz debiutancki "Spadochron" zetknął się z publicznością i zaczął żyć własnym życiem, to okazało się, że mamy dla kogo grać - mówiła Mela Koteluk w audycji "W Tonacji Trójki/Męskie Granie".
rozwiń zwiń