Myslovitz w Trójce: ręka obsuwała się z gryfu, był upadek ze stołka

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2013 10:55
- Tutaj czujemy się wyjątkowo i dobrze, jak w domu - mówili członkowi zespołu po koncercie w Trójce. - Jednak zawsze, mimo dwudziestu lat grania, przed występem w Studiu im. Agnieszki Osieckiej towarzyszy nam maksymalny, dziwnie nieokreślony stres - dodali.
Audio
  • Myslovitz w Trójce: ręka obsuwała się z gryfu, był upadek ze stołka (Myśliwiecka 3/5/7/ Trójka)
Myslovitz w Trójce
Myslovitz w TrójceFoto: Jacek Konecki/ Polskie Radio

Michał Kowalonek, Wojciech Powaga, Przemysław Myszor, Jacek Kuderski i Wojciech Kuderski  - czyli Myslovitz, wystąpili w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Była to znakomita okazja aby usłyszeć, jak na żywo brzmi materiał z ich najnowszej płyty "1.577".
Po koncercie Michał Kowalonek, Wojciech Powaga i Przemysław Myszor w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" podzielili się pierwszymi wrażeniami z występu. - Tutaj czujemy się wyjątkowo i dobrze, jak w domu – podkreślali muzycy.

Koncerty w Trójce - słuchaj kiedy chcesz na moje.polskieradio.pl>>
Zgodnie dodali przy tym, że podczas koncertu było ciężko, bo musieli trzymać na wodzy swoje emocje. – Nogi i palce poszły w ruch, ręka obsuwała się z gryfu, parę razy spadłem ze stołka, ale publiczność w studio była wyrozumiała - tłumaczył z uśmiechem Wojciech Powaga.
Na koncercie w Trójce można było usłyszeć niecodzienny dla zespołu Myslovitz instrument. – Banjo wypożyczyłem od kolegi Myszora (Przemysław Myszor), który skupuje różne dziwne instrumenty z popularnego serwisu aukcyjnego – mówił Wojciech Powaga i dodał, że grzechem by było nie skorzystać z tych dobroci.
Podczas trasy koncertowej promującej płytę "1.577" muzycy postanowili grać nie tylko te najnowsze utwory. Powrócą także do płyty wydanej w 2002 roku, "Korova Milky Bar". Dlaczego postanowili zafundować publiczności taką ucztę? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" przeprowadził Piotr Stelmach.

(ah)

Zobacz więcej na temat: Myslovitz

Czytaj także

Myslovitz: po prostu idziemy do przodu!

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2013 13:00
- Odmierzaliśmy czas zespołu przez ważne płyty, ale w takiej formie grupa Myslovitz jeszcze nie występowała - mówił Piotr Stelmach. Offsesja Myslovitz była wyjątkowa i z tego względu, że po raz pierwszy w siedmioletniej historii "Offensywy" została zaprezentowana na żywo cała płyta - znakomita "1.577".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myslovitz spotykają Marka Grechutę. "Niesamowite przeżycie"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 16:00
- Pan Marek nagrywał płytę i zgodził się zrobić naszą piosenkę. Był już wtedy bardzo schorowany. Gdy pojawił się w studiu w Krakowie czuliśmy do niego ogromny szacunek - wspominał w audycji "Lato z Radiem" Wojciech Powaga, gitarzysta Myslovitz.
rozwiń zwiń