X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nagroda od nastolatków, czyli co to jest Teen Choice Awards

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 15:20
To coś podobnego do gali rozdania Oscarów, ale dla nastolatków. Barometr tego, czego chce słuchać i co oglądać młoda widownia w USA. Wygrywali tu Britney Spears czy Christina Aguilera, w ostatnich latach Katy Perry czy One Direction.
Audio
  • Nagroda od nastolatków, czyli co to jest Teen Choice Awards (Z dala od Trójki)
Ariana Grande na gali rozdania nagród Teen Choice Awards
Ariana Grande na gali rozdania nagród Teen Choice AwardsFoto: PAP/EPA JIMMY MORRIS

- Nagrody przyznaje telewizja FOX i robi to od 15 lat - mówi Piotr Grabarczyk z portalu afterparty.pl. - Chodziło o to, żeby zagospodarować środek, czyli przestrzeń między nagrodami przyznawanymi dla dziecięcych artystów, a tymi, które przyznawało MTV. To jest target 13-19 lat. Nastolatki przyznają nagrody w głosowaniu internetowym. To dość spore wyróżnienie szczególnie dla debiutujących artystów - opowiada gość audycji "Z dala od Trójki" .


Na tegorocznej gali pojawiły się m.in. Kim Kardashian z rodziną czy Jennifer Lopez. - W tej chwili największą młodą gwiazdą jest Ariana Grande. Ja nie rozumiem jej fenomenu. To taka słodka dziewczyna, która śpiewa chwytliwe piosenki. Na obecnym notowaniu listy Billboardu ma 3 kawałki w TOP 10. Myślę, że tak jak większość trendów, ona też się u nas przyjmie - twierdzi gość Jana Niebudka.

Zadziwiający jest brak Justina Biebera, którego nie ma w żadnej kategorii tegorocznych Teen Choice Awards. - Po części jest to spowodowane tym, że ostatnio specjalnie muzycznie się nie popisywał, ale to także papierek lakmusowy jego popularności, która spada - dodaje Grabarczyk.

Na audycję "Z dala od Trójki" Jana Niebudka zapraszamy w każdy czwartek o 9.45.

(mp/fbi)