X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Madonna. "Jej przemiana jest iluzją"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 14:05
- Kobieta w jej wieku powinna śpiewać dla ludzi w jej wieku - mówi Marek Niedźwiecki. - Być może ona chce być pierwszą gwiazdą, która będzie wiecznie młoda - odpowiada dziennikarz "Polityki" Bartek Chaciński.
Audio
  • Jan Niebudek i jego goście: Bartek Chaciński i Marek Niedźwiecki opowiadają o fenomenie Madonny (Z dala od Trójki)
Madonna podczas Berlinale w 2008 roku
Madonna podczas Berlinale w 2008 rokuFoto: Wikimedia Commons/CC/Siebbi

- Dość regularnie pojawiają się uwagi na temat wieku Madonny. Ona jest już dawno za granicą tego momentu, kiedy powinno się coś zmienić. Tak jak w przypadku aktorek, które w pewnej chwili przestają grać role dziewcząt, a zaczynają się odnajdować w rolach matek - uważa Chaciński komentując fakt wydania przez artystkę nowego albumu pt. "Rebel Heart", w stylu podobnego do poprzednich krążków.

Są jednak wyjątki od tej reguły, którym wolno więcej i którym nikt nie zagląda w metrykę. Opowiadamy o nich w audycji. Zastanawiamy się też nad tym, czy i jak twórczość Madonny zmienia się na przestrzeni wszystkich dotychczasowych lat jej kariery.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadził: Jan Niebudek

Goście: Marek Niedźwiecki (dziennikarz Trójki), Bartek Chaciński (dziennikarz "Polityki")

Data emisji: 18.03.2015

Godzina emisji: 9.50

fbi/ei

Czytaj także

Rukola króluje na talerzu Kowalskiego. Czas zacząć szanować buraka i kartofla!

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2013 12:00
- Za często zmieniamy siebie nie dla nas samych, ale po to, aby inni nas lepiej postrzegali. Polacy mają za mało szacunku dla normalności - mówi Jarosław Uściński, szef kuchni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Otyły, czyli... niedożywiony?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 14:00
- Ten paradoks pojawia się u bardzo wielu pacjentów. Wiąże się to z faktem, że sięgają oni po wysoko przetworzoną żywność o niskiej wartości odżywczej, a wysokim nasyceniu kalorycznym - mówi Sylwia Leszczyńska, dietetyk kliniczny, psychodietetyk z Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej "Sanvita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy zimnych napojów picie komplikuje zimą zdrowie i życie?

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2014 16:44
Zimne napoje najlepiej spożywać zimą, ponieważ wtedy nasze gardła, schłodzone niską temperaturą otoczenia, nie odczuwają szoku termicznego - uważają zwolennicy picia wszystkiego co zimne zimą. Fani gorącej herbaty z imbirem i sokiem malinowym nie mogą zrozumieć, jak można w tak brutalny sposób traktować swoje jamy nosowo-gardłowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Sowa: kupując w Polsce kiełbasę, trzeba być czujnym

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2014 16:12
Jak odróżnić szynkę "Kapelana", "Pułkownika" czy "Niedzielną" od szynki "Arcyksięcia Ferdynanda" czy "Księżniczki Sissy"? Czy różnią się kiełbasy? Sprawdzała w porannym programie "Zapraszamy do Trójki" Iza Woźniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagroda od nastolatków, czyli co to jest Teen Choice Awards

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 15:20
To coś podobnego do gali rozdania Oscarów, ale dla nastolatków. Barometr tego, czego chce słuchać i co oglądać młoda widownia w USA. Wygrywali tu Britney Spears czy Christina Aguilera, w ostatnich latach Katy Perry czy One Direction.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Playback: najlepszy przyjaciel artystów pop

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 14:15
Na scenie wykonują akrobacje, po których zwykły śmiertelnik dostałby zadyszki. Z głośników słyszymy ich przeboje - zaśpiewane czysto, mocnym głosem. Tylko cześć fanów dostrzeże, że ich ulubiony artysta "śpiewa z taśmy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przez jedzenie do zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 14:20
Człowiek jest taki, jak je, pije i wie. To moja maksyma - mówi dr Danuta Myłek, dermatolog i alergolog, która wydała właśnie książkę zatytułowaną "Od lekarza do kucharza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrody za muzyczne przekraczanie granic

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2014 13:44
14 stycznia odbędzie się wielka gala wręczenia nagród EBBA - European Border Breakers Awards. To wyróżnienia przyznawane muzykom, których twórczość przekroczyła granice państw.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Madonna "Living For Love"

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2015 04:00
"Living For Love" to utwór z trzynastego studyjnego albumu Madonny. Krążek zatytułowany "Rebel Heart" ma się ukazać w marcu 2015 roku.
rozwiń zwiń