Beyoncé, cytryny i lemoniada

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 17:28
"Kiedy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę". Oto motto przyświecające płycie i filmowi muzycznemu "Lemonade" autorstwa Beyoncé.
Audio
Kadr z filmu Beyonce Lemonade
Kadr z filmu Beyonce "Lemonade"Foto: mat. promocyjne

To opowieść o konfrontacji ze zdradą i pojednaniu z mężem, wpleciona w losy czarnej społeczności Ameryki, zwłaszcza zaś czarnych kobiet.

Dla nas okazją, że wrócić do tego niezwykłego i bardzo osobistego przedsięwzięcia jest Festiwal Camer Image w Bydgoszczy, w którego programie są również prezentacje wideoklipów. Zaproszenie do tegorocznej edycji imprezy przyjęło dwóch z siedmiu autorów zdjęć do "Lemonade". Zapraszamy do wysłuchania nagrania, w którym mówimy o niezwykłym projekcie Beyoncé.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Jan Niebudek
Data emisji: 16.11.2016  
Godzina emisji: 9.47

mp

Czytaj także

Beyoncé odważnie i dosadnie. W słusznej sprawie?

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 15:00
To był występ w przerwie najważniejszego wydarzenia sportowego w USA - Super Bowl. Właśnie ten moment wybrała Beyoncé na ewidentną deklarację w kwestii swojej rasy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki w słusznej sprawie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 15:26
Artyści grający na co dzień raczej do tańca coraz częściej zabierają głos na temat ważnych wydarzeń społeczno-politycznych na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oto jak na co dzień lata Donald Trump

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2016 17:00
Donald Trump nie udaje, że wiedzie życie zwykłego człowieka. Na pokładzie jego samolotu zamontowano profesjonalną salę kinową i królewskie łoże, a do tego złote klamki i klamerki przy pasach bezpieczeństwa.
rozwiń zwiń