Youtuber, czyli kto? Co stoi za sukcesem youtubera?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2017 15:18
Gwiazdy polskiego internetu mają po kilka milinów subskrybentów na swoich kanałach w serwisie YouTube. I potrafią na tym zarobić.
Audio
  • Jan Niebudek opowiada o youtuberach (Z dala od Trójki/ Trójka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay/Vitamin

- Ponoć nastolatkowie z generacji Z, czyli mający kilkanaście lat, spędzają 3 godziny dziennie oglądając materiały w sieci, w tym m.in. YouTube - powiedział bloger Sebastian Bryks.

Popularność youtuberów sprawiła, że np. telewizje zapraszają ich do swoich programów, chcąc w ten sposób zdobyć nową publiczność. Internetowi celebryci wydają też książki i są niewątpliwie łakomym kąskiem dla reklamodawców.

Kto w 2016 był najpopularniejszym polskim youtuberem i czego przede wszystkim szukali użytkownicy YouTube? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której opowiadamy też o najbardziej popularnych autorach polskich kanałów YouTube.  

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Jan Niebudek
Data emisji:
 18.1.2017
Godzina emisji: 9.49

ei

Czytaj także

Brytyjczycy podzieleni "Żonami Państwa Islamskiego"

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 10:00
"Żony Państwa Islamskiego" wywołały salwy śmiechu i oburzenie na Wyspach Brytyjskich. Twórcy skeczu w krzywym zwierciadle pokazali kobiety mające związki z terroryzmem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwycięzcy European Border Breakers Awards

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2017 10:00
Za nami gala rozdania nagród European Border Breakers Awards. - Już przed galą znaliśmy dziesiątkę laureatów, ale tylko jeden z nich mógł zdobyć nagrodę publiczności. W plebiscycie głosowali internauci z całej Europy - powiedział Jan Niebudek.
rozwiń zwiń