X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przemiany Miley Cyrus

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 16:30
- Dla wielu to jedna z najciekawszych młodych przedstawicielek świata muzyki pop - mówi Jan Niebudek.
Audio
Miley Cyrus
Miley CyrusFoto: Shutterstock/ JStone

Miley Cyrus przeszła kolejną metamorfozę. Zaczynała jako nastoletnia gwiazdka Disneya, by niedługo potem całkowicie zmienić swój image. Nagrany we współpracy z The Flaming Lips album obfitował w muzykę psychodeliczną, w której czuć było używki, do stosowania których sama artystka się przyznawała. Doszła do tego również otoczka koncertowa: przerysowane stylizacje, czy występy topless. Skandal towarzyszył piosenkarce na każdym kroku.

Metamorfoza trwa jednak nadal i z nadejściem płyty "Malibu" jej autorka znów się zmieniła. Stonowała swój wizerunek, zerwała z kontrowersyjnymi zachowaniami, a sama muzyka stała się bardziej przystępna i prostsza.

Czy jest to wynik naturalnego rozwoju artysty? A może chłodno wykalkulowane zachowanie nastawione na zysk? O tym mówił w audycji Jan Niebudek. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Jan Niebudek
Data emisji:
19.07.2017
Godzina emisji: 9.51

ml/mk

Czytaj także

Dostała to, o czym marzą wszyscy artyści

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 15:00
Jackie Evancho ma zaledwie 16 lat, a właśnie dostąpiła zaszczytu, który stał się do tej pory udziałem garstki artystów - zaśpiewała hymn podczas inauguracji prezydentury Donalda Trumpa. Niektórzy wróżyli jednak, że to będzie gwóźdź do trumny jej kariery...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ze studia nagraniowego na salę rozpraw

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 13:00
Czy młoda gwiazda muzyki może wywołać w show-biznesie sytuację bez precedensu? Co musi zrobić artysta, by mówiono o nim jako fenomenie? O tym, między innymi, rozmawiali Jan Niebudek i Jarek Szubrycht.
rozwiń zwiń