Przemiany Miley Cyrus

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 16:30
- Dla wielu to jedna z najciekawszych młodych przedstawicielek świata muzyki pop - mówi Jan Niebudek.
Audio
Miley Cyrus
Miley CyrusFoto: Shutterstock/ JStone

Miley Cyrus przeszła kolejną metamorfozę. Zaczynała jako nastoletnia gwiazdka Disneya, by niedługo potem całkowicie zmienić swój image. Nagrany we współpracy z The Flaming Lips album obfitował w muzykę psychodeliczną, w której czuć było używki, do stosowania których sama artystka się przyznawała. Doszła do tego również otoczka koncertowa: przerysowane stylizacje, czy występy topless. Skandal towarzyszył piosenkarce na każdym kroku.

Metamorfoza trwa jednak nadal i z nadejściem płyty "Malibu" jej autorka znów się zmieniła. Stonowała swój wizerunek, zerwała z kontrowersyjnymi zachowaniami, a sama muzyka stała się bardziej przystępna i prostsza.

Czy jest to wynik naturalnego rozwoju artysty? A może chłodno wykalkulowane zachowanie nastawione na zysk? O tym mówił w audycji Jan Niebudek. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Jan Niebudek
Data emisji:
19.07.2017
Godzina emisji: 9.51

ml/mk

Czytaj także

Dostała to, o czym marzą wszyscy artyści

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 15:00
Jackie Evancho ma zaledwie 16 lat, a właśnie dostąpiła zaszczytu, który stał się do tej pory udziałem garstki artystów - zaśpiewała hymn podczas inauguracji prezydentury Donalda Trumpa. Niektórzy wróżyli jednak, że to będzie gwóźdź do trumny jej kariery...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ze studia nagraniowego na salę rozpraw

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 13:00
Czy młoda gwiazda muzyki może wywołać w show-biznesie sytuację bez precedensu? Co musi zrobić artysta, by mówiono o nim jako fenomenie? O tym, między innymi, rozmawiali Jan Niebudek i Jarek Szubrycht.
rozwiń zwiń