X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakie seriale warto obejrzeć w 2018 roku?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 14:00
Baza serialowa z każdym rokiem znacznie się powiększa. Katarzyna Borowiecka sprawdziła, na które produkcje warto zwrócić uwagę w nadchodzących miesiącach. 
Audio
  • Jakie seriale warto obejrzeć w 2018 roku? (ABC popkultury/Trójka)
Fragment plakatu promującego serial Mosaic
Fragment plakatu promującego serial "Mosaic"Foto: mat. prasowe

– Serial "Mosaic", wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha, jest bardzo eksperymentalny. Twórca postanowi bawi się narracją, stworzył serial w aplikacji. Niestety, w Polsce nie będziemy mogli z niej korzystać – zaznacza Kaja Szafrańska, autorka bloga "jakbyniepaczeć". Dodaje również, że scenariusz jest napisany w niespotykany sposób. – Serial pozwala obejrzeć historię kryminalną z różnych perspektyw. Możemy ją oglądać z kilku stron.

Pozostałe produkcje, na które warto zwrócić uwagę, to m.in.: "The Alienist", "American Crime Story", "Most nad Sundem", "Z archiwum X", "UnReal", "Sharp Objects" czy "Castle Rock". Większość z nich to oczywiście kontynuacje, na które czekają tysiące fanów. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: ABC popkultury – zestaw powiększony
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka 
Goście: Kaja Szafrańska (autorka bloga "jakbyniepaczeć")
Data emisji: 7.01.2018
Godzina emisji: 12.08

kw/iwo