X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jack Reacher nie wybiera się na emeryturę

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 13:00
Dziś bierzemy pod lupę amerykańskie fenomeny.
Audio
  • Amerykańskie fenomeny popkulturowe (ABC popkultury – zestaw powiększony/Trójka)
Tom Cruise jako Jack Reacher
Tom Cruise jako Jack ReacherFoto: mat. promocyjne

Lee Child, twórca postaci Jacka Reachera w tym tygodniu odwiedził Polskę – a u nas opowiada o tym, jak szuka pomysłów i czy Jack już przypadkiem nie pisze się sam…


Od czwartku w kinach kolejna komiksowa przygoda – tym razem do potęgi. Jak braciom Russo udało się powiązać wszystkie marvelowskie nitki i wysłać je w kosmos w filmie "Avengers: Wojna bez granic" opowiada Michał Walkiewicz, redaktor naczelny Filmwebu.
 

 
Także w czwartek wrócił Gilead – poznaliśmy pierwsze odcinki drugiej serii "Opowieści podręcznej", serialu, który nieraz ciężko jest oglądać, ale nie sposób się od niego oderwać. O tym, jak wyszedł poza ramy małego ekranu rozmawiamy z dziennikarką "Gazety Wyborczej" – Katarzyną Wężyk.
 

***

Tytuł audycji: ABC popkultury – zestaw powiększony
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka 
Goście: Lee Child (reżyser i scenarzysta filmowy), Michał Walkiewicz (redaktor naczelny portalu Filmweb.pl), Katarzyna Wężyk (dziennikarka "Gazety Wyborczej")
Data emisji:
 29.04.2018
Godzina emisji: 12.06