Śpieszmy się oglądać seriale, tak szybko się kończą

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 13:00
Który fan seriali nie zna uczucia niedosytu i pewnej pustki po tym, jak jego ulubiona produkcja się zakończy? O serialach, które nie powrócą, a także o wakacyjnych premierach rozmawialiśmy z Kają Szafrańską, serialową ekspertką, autorką kanału "jakbyniepaczeć".
Audio
  • Kiedy kończy się nasz ulubiony serial (ABC popkultury – zestaw powiększony/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/pixinoo

– Mam na swojej liście mnóstwo seriali, które mnie zachwyciły i zakończyły się za wcześnie. Mam też takie, które prawdopodobnie zostaną w najbliższym czasie skasowane, bo głównym czynnikiem, który o tym decyduje, jest oglądalność. To onaostatecznie przekłada się na pieniądze – mówiła Kaja Szafrańska.

Ponadto w audycji:

  • Tomasz Kołodziejczak – pisarz, redaktor naczelny Klubu Świata Komiksu o jednym z najwybitniejszych komiksowych scenarzystów – Alanie Moore i polskim wydaniu jego najnowszych komiksów opartych o mitologię twórczości H.P. Lovecrafta;
  • Relacja Ryszarda Jaźwińskiego z Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: ABC popkultury – zestaw powiększony
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka
Gość: Kaja Szafrańska (autorka kanału "jakbyniepaczeć")  
Data emisji: 11.08.2019 
Godzina emisji: 12.05

kr/mk

Czytaj także

"Wielkie kłamstewka", nowa wersja "Króla Lwa" i świat bez Beatlesów, czyli o nadchodzących premierach filmowych i serialowych

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 13:00
W tym wydaniu audycji mówimy o premierach, zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Wszystko to przy muzyce ze ścieżek dźwiękowych omawianych produkcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kinowy sezon ogórkowy, czyli co oglądać w wakacje

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 12:58
Cień i ochłodę można znaleźć nie tylko pod drzewem, ale także w sali kinowej. W tym wydaniu audycji radzimy, co obejrzeć w tegoroczne wakacje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wycieczka na Księżyc. Dlaczego warto obejrzeć film "Apollo 11"?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 13:13
W tym wydaniu "ABC popkultury - zestaw powiększony" Jan Niebudek zaprosił Słuchaczy na pokład i zabrał wszystkich na Księżyc, a wszystko to w związku z 50. rocznicą lądowania na naszym naturalnym satelicie i filmie dokumentalnym, który powstał na podstawie wydarzeń z 1969 roku. 
rozwiń zwiń