Networking i wygląd. Czy ładnym w życiu jest łatwiej?

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 00:00
"Wygląd nie ma znaczenia, liczy się piękne wnętrze" – to zdanie, które każdy z nas słyszał niejednokrotnie i zapewne starał się też w nie wierzyć. Prawda może być jednak inna. Pierwsze wrażenie często budujemy na podstawie tego, jak wyglądamy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Cookie Studio

Czym jest networking? Co komunikuje nasz ubiór? Czy łatwiej pielęgnować kontakty, kiedy jesteśmy atrakcyjni? A może bardziej niż piękne ciało liczy się styl, nawet za niewielkie pieniądze?


Posłuchaj
50:39 2020_08_27 23_08_49_PR3_Audycja_muzyczno_publicystyczna.mp3 Dlaczego warto zadbać o kreację swojego wizerunku? (Audycja muzyczno-publicystyczna/Trójka)

 

Odpowiedzi na te pytania Kuba Jamrozek szukał z Arturem Sójką, który zamienia kontakty w kontrakty, Dominiką Kuligowską z Beautynica i Kasią Skarbek, autorką bloga "Fajnainiechuda".

***

Tytuł audycji: Audycja muzyczno-publicystyczna
Prowadzi: Jakub Jamrozek
Goście: Artur Sójka (specjalista od profesjonalnego networkingu, trener, coach, facylitator, mówca), Dominika Kuligowska (konsultant ds. wizerunku), Kasia Skarbek (autorka bloga "Fajnainiechuda")
Data emisji: 25.08.2020
Godzina emisji: 23.08

Czytaj także

"Jestem WWO!" Na czym polega wysoka wrażliwość?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2020 00:05
Mają żywsze sny, silniej przeżywają stres, zaskakują poczuciem humoru i wyobraźnią. To tylko niektóre cechy osób wysoko wrażliwych. WWO tworzą społeczności w social mediach i wspierają się wzajemnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Efekt kameleona". Czy warto zmieniać swoje kolory?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2020 23:59
Efekt kameleona, zwany inaczej naśladownictwem, to mechanizm społeczny, który polega na kopiowaniu ludzi. Jest to zachowanie często nieświadome, automatyczne i wzajemne. 
rozwiń zwiń