X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak randkować, by randki miały sens?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 11:53
Jak wyglądają współczesne randki? Z jakim nastawieniem powinniśmy umawiać się z drugą osobą? Na te i inne pytania udzielamy odpowiedzi w audycji "Seks nasz powszedni".
Audio
  • Jak randkować, by randki miały sens? (Seks nasz powszedni/Trójka)
Jak randkują Polacy? Mówimy o tym w audycji Seks nasz powszedni
Jak randkują Polacy? Mówimy o tym w audycji "Seks nasz powszedni"Foto: Unsplash/Pixabay

- Randki to zaczyn późniejszej relacji. (…) Niestety współcześnie randka jest rozumiana jako rodzaj wywiadu. Polega to na tym, że zbieram jak najwięcej informacji o drugiej osobie i kalkuluję, prowadzę analizę zysków i strat - stwierdza w Trójce dr Robert Kowalczyk, psycholog i seksuolog kliniczny.

W Trójkowej audycji eksperci mówią o tym, jak randkować, by nasze randki były początkiem relacji, i jakie są naturalne etapy budowania związku. Goście audycji przestrzegają przed spotkaniami według określonych "skryptów" i udzielają porad, z których powinien korzystać każdy randkujący.

***

Tytuł audycji: Seks nasz powszedni
Prowadzi: Joanna Mielewczyk
Goście: dr Agata Loewe (psychoterapeutka, seksuolog, założycielka Instytutu Pozytywnej Seksualności), dr Robert Kowalczyk (psycholog, seksuolog kliniczny)
Data emisji: 18.01.2016
Godzina emisji: 00.05

iwo/mk

Czytaj także

Slow food, slow sex. O luksusie intymnego spotkania

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2015 12:53
- Chodzi o to, żeby przestać uprawiać seks dla jakiegoś wyniku, żeby nie gonić wyłącznie za orgazmem, nie ścigać się w sypialni. Seks ma być spotkaniem intymności i bliskości - tłumaczyła filozofię "slow sex" Izabela Jąderek, seksuolog i psycholog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy seks zależy od szerokości geograficznej?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 10:19
- Seks to uniwersalna aktywność naszego gatunku. Nie ma tu takich różnic jak w przypadku strategii pozyskiwania zasobów pokarmu czy diety - wyjaśnia prof. Bogusław Pawłowski z Uniwersytetu Wrocławskiego.
rozwiń zwiń