X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W 2015 roku staraj się myśleć… o Edisonie

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2015 10:00
Koniec starego i początek nowego roku to moment, który skłania do posumowań. Zastanawiamy się nad tym, czego dokonaliśmy, a czego nie udało nam się zrobić. Jak należy traktować własne sukcesy i porażki?
Audio
  • W 2015 roku staraj się myśleć… o Edisonie (Prawdę mówiąc/Trójka)
Podobno Edison wynalazł żarówkę dopiero przy tysięcznej próbie
Podobno Edison wynalazł żarówkę dopiero przy tysięcznej próbieFoto: Glow Images/East News

Na pytanie o to, czy warto robić podsumowanie mijającego roku, odpowiada Joanna Baranowska, trener w Coaching Center. - Żeby pójść dalej, warto obejrzeć się na chwilę wstecz i zastanowić nad tym, co mi wychodzi, z czego jestem zadowolony i dumny. Okazuje się, że to, co nas motywuje i buduje, to nasze sukcesy - mówi gość audycji.

A co, jeśli w mijającym roku nie odnieśliśmy sukcesów? Wówczas warto powiedzieć sobie, że gorzej być nie może i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. - Patrzenie na porażki wywołuje poczucie winy, które jest zabójcą motywacji. Na poczuciu winy nic nie można zbudować - stwierdza Baranowska i przytacza anegdotę mówiącą o tym, że Edison wynalazł żarówkę dopiero przy tysięcznej próbie. - Dlatego ważne jest myślenie o Edisonie i nie poddawanie się - podsumowuje.

***

Tytuł audycji: Prawdę mówiąc
Autor: Katarzyna Pruchnicka
Gość: Joanna Baranowska (trener w Coaching Center)
Data emisji: 5.01.2015
Godzina emisji: 00:05

(iwo)

Czytaj także

Czy warto dążyć do tego, by być "ideałem"?

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 13:28
Zewsząd bombardują nas obrazy spełnionych ludzi sukcesu, idealnych matek, wysportowanych mężczyzn, pięknych kobiet. Czy powinniśmy robić wszystko, by im dorównać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mentor pomaga nam pokonać wewnętrzne ograniczenia

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2014 12:37
Wiele kobiet, choć posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, boi się realizować swoje zawodowe marzenia. W takiej sytuacji pomóc może ktoś, kto już podobne przeciwności pokonał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak nie zaprzepaścić talentu?

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2014 23:00
Zwykliśmy mawiać, że prawdziwy talent zawsze się obroni. Jednak inne porzekadło głosi, że talentowi trzeba pomagać. Jaka jest prawda?
rozwiń zwiń