Dominik Połoński przechytrzył i oszukał raka. Jak?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 16:00
Bartosz Panek otrzymał stypendium im. Jacka Stwory i zrealizował swój reportaż marzeń na temat Dominika Połońskiego. - Mój reportaż opowiada przede wszystkim o tym, że ten znakomity artysta musiał siebie stworzyć na nowo - mówi Bartosz Panek.
Audio
  • Cierpliwość i wyobraźnia sekretem bohatera reportażu "Chcę więcej" Bartosza Panka (Klub Trójki)
Dominik Połoński
Dominik PołońskiFoto: Grzegorz Śledź/PR

Dziennikarz radiowej Dwójki za reportaż "Chcę więcej" dostał Prix Italia, jedną z najbardziej prestiżowych na świecie nagród przyznawanych za dzieło radiowe. Bohaterem reportażu jest Dominik Połoński, znakomity wiolonczelista, przed którym otwierała się wielka światowa kariera, gdy okazało się, że jest chory na nowotwór mózgu. Połoński wrócił na estradę. Koncertuje. Gra jedną ręką... - Dominik po jakimś czasie zaczął sobie uświadamiać, że gdyby nie ta choroba, to nie byłby tym, kim jest teraz - opowiada Bartosz Panek.
Jakie jest najważniejsze zdanie reportażu? Czy życie może być muzyką? Posłuchaj całego programu i reportażu.

Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia >>>

Prowadził: Dariusz Bugalski
Goście: Bartosz Panek
Autor reportażu "Chcę więcej": Bartosz Panek
Tytuł audycji: Klub Trójki
Data emisji: 5.11.2014
Godzina emisji: 21.05
(sm/mk)

Czytaj także

Bartosz Panek laureatem Prix Italia 2014!

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 16:00
Reportaż Bartosza Panka "Chcę więcej" wyprodukowany przez Studio Reportażu i Dokumentu PR został nagrodzony na 66. Prix Italia, najbardziej prestiżowym konkursie dla twórców radiowych i telewizyjnych w kategorii EXTRAORDINARY ORIGINALITY AND/OR INNOVATION (oryginalność i innowacja). GRATULUJEMY!
rozwiń zwiń