X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej o tym, co nas uwiera

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 02:20
- Ten film opowiada o otwieraniu siebie samego, dlatego podoba mi się część tytułu "Body", czyli opakowanie. Ten obraz próbuje zajrzeć do środka i zobaczyć, co nas uwiera - mówi Janusz Gajos.
Audio
  • Twórcy opowiadają o pracy nad filmem "Body/ Ciało" (Klub Trójki)
Justyna Suwała wciela się w filmie BodyCiało w rolę Olgi, dziewczyny cierpiącej na zaburzenia odżywiania
Justyna Suwała wciela się w filmie "Body/Ciało" w rolę Olgi, dziewczyny cierpiącej na zaburzenia odżywianiaFoto: mat. prom.

Film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" jeszcze przed polską premierą otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu Berlinale. - Film ten ma wiele czarnego humoru i niepokoiliśmy się, czy zostanie to wyłapane, ale niemiecka widownia fenomenalnie odczytywała każdy dowcip. Była to wymarzona projekcja i premiera - opowiada grająca jedną z głównych ról Maja Ostaszewska.


Janusz Gajos dodaje, że widzowie rzeczywiście szli za wskazaniami autorów filmu, czyli śmiali się i milczeli we właściwych momentach. - Poczuliśmy, że z serca spada jeden, drugi, trzeci kamień... - wspomina aktor.
Zaraz po projekcji pojawił się znany Małgorzacie Szumowskiej sygnał, świadczący o dużym powodzeniu filmu i szansie na nagrody. Co nim było oraz jak przebiegała praca nad filmem - o tym m.in. mówili goście Trójki.
***

Tytuł audycji: Klub Trójki

Prowadził: Ryszard Jaźwiński

Goście: Maja Ostaszewska (aktorka), Janusz Gajos (aktor), Michał Englert (autor zdjęć, współscenarzysta i producent filmu "Body/Ciało")

Data emisji: 11.03.2015

Godzina emisji: 21.07

sm/ei

Czytaj także

Koń, człowiek i mozaika zamiast samotności w Reykjaviku

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 14:17
"O koniach i ludziach" to kinowy debiut Islandczyka Benedikta Erlingssona. - To film o zwierzęciu w człowieku i ludzkim obliczu zwierzęcia - mówi Joanna Sawicka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Body/Ciało": metafizyka z przymrużeniem oka

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2015 18:26
- Chcieliśmy, żeby ten film był zabawny, ale kręciliśmy go jak dramat. Polacy pewnie będą się mniej na nim śmiać niż inni Europejczycy, bo najtrudniej śmiać się z samych siebie - mówi Małgorzata Szumowska o swoim najnowszym obrazie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gloria" - film o kobiecości po pięćdziesiątce

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2015 16:51
"Gloria" to chilijska propozycja dla wielbicieli kina artystycznego. Film dostał aż trzy nagrody na festiwalu filmowym w Berlinie.
rozwiń zwiń