X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostatni taki Port Literacki. Wielkie święto poezji nadchodzi

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2015 02:12
- Nadchodzą trudne czasy dla literatury pięknej i poezji. Potrzebny jest nowy program Portu Literackiego, który pozwoli utrzymać obecny poziom zainteresowania - mówi Artur Burszta.
Audio
  • 20 edycja Portu Literackiego we Wrocławiu (Klub Trójki)
Port Literacki to ponad trzysta publikacji, odkrycia ciekawych, często wybitnych młodych poetów. Koncerty, konkursy, spektakle, a także warsztaty literackie i lekcje w szkołach
Port Literacki to ponad trzysta publikacji, odkrycia ciekawych, często wybitnych młodych poetów. Koncerty, konkursy, spektakle, a także warsztaty literackie i lekcje w szkołachFoto: mat. prasowe festiwalu Port Literacki

Festiwal poezji Fort i Port Literacki obchodzi dwudziestolecie. Rozpoczyna się w piątek we Wrocławiu i potrwa do niedzieli. - Być może nie jest tak, że przychodzą wielotysięczne tłumy, by słuchać poetów, ale ci, którzy uczestniczą w festiwalu to pasjonaci i ludzie, dla których poezja coś znaczy - opowiada poetka Julia Fiedorczuk.

Dlaczego kluczową rolę w festiwalu poetyckim odegrał nauczyciel z technikum górniczego? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której goście Trójki tłumaczą też, dlaczego tegoroczna edycja jest ostatnia w swoim rodzaju.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki

Prowadzi: Dariusz Bugalski

Goście: Artur Burszta (twórca festiwalu Fort i Port Literacki), Julia Fiedorczuk (poetka, tłumaczka, krytyk literacki), Marcin Sendecki (poeta)

Data emisji: 22.04.2015

Godzina emisji: 21.07

sm/ei

 

Czytaj także

Zalew tandety i głupoty szkodzi kulturze. Co się zgubiło?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 04:31
- Twierdzę, że jest fajnie i zabawnie, bo kultura jest wielobarwna, tylko jest w niej za dużo tandety. Gdzieś się zgubił ten środek, jak mi się wydaje - opowiada autor książki "Kupa kultury", Leszek Bugajski. Na temat kondycji współczesnej kultury rozmawialiśmy z pisarzem w "Klubie Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hans Christian Andersen - ponownie odkryty

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2014 11:30
Hans Christian Andersen prowadził dziennik od 20 roku życia. Z 4500 stron druku autorka przekładu, Bogusława Sochańska, wybrała ponad siedemset.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Port Literacki po raz dwudziesty

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 09:00
Obchodzący w tym roku dwudziestolecie Port Literacki zaprasza na trzydniową podróż po najważniejszych wydarzeniach i projektach z całej swojej historii.
rozwiń zwiń