X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Moje córki krowy", czyli film jak terapia

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 01:33
- Uwierzyłam w polskiego widza, który nie jest spragniony tylko komedii i lekkiej rozrywki, a chce coś przeżyć, na coś czeka. Jest to bardzo budujące - mówi reżyserka Kinga Dębska.
Audio
  • Rozmowa na temat pracy nad filmem "Moje córki krowy" (Klub Trójki)
Kadr z filmu Moje córki krowy w reżyserii Kingi Dębskiej. Polska premiera filmu odbyła się 8 stycznia 2016 roku
Kadr z filmu "Moje córki krowy" w reżyserii Kingi Dębskiej. Polska premiera filmu odbyła się 8 stycznia 2016 rokuFoto: materiały promocyjne

"Moje córki krowy" Kingi Dębskiej to jedna z pierwszych polskich premier tego roku oraz film szczególnie polecany przez Trójkę. - Jesteśmy na szczycie box office. Pod względem liczby widzów pokonaliśmy "Gwiezdne wojny", co jest to dla mnie kuriozalne i fantastyczne. Nasza produkcja nie do końca jest komedią, bo opowiada o poważnych sprawach - podkreśla reżyserka i autorka scenariusza filmu.

W programie mówimy o tym, jak powstała piosenka zamykająca "Moje córki krowy", wyjaśniamy, co sprawia, że obraz ten jest jak terapia oraz w jakim stopniu jest to osobista  historia Kingi Dębskiej. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki  
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński    
Goście: Małgorzata Niemirska (aktorka filmowa i teatralna), Kinga Dębska (reżyserka i autorka scenariusza filmu "Moje córki krowy"), Maria Dębska (aktorka, prywatnie córka Kingi Dębskiej)  
Data emisji: 13.01.2016  
Godzina emisji: 21.06

sm/iwo

Czytaj także

"Moje córki krowy" - sprawy ostateczne podane w lekkim sosie

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 15:13
Reżyserka Kinga Dębska w obrazie "Moje córki krowy" opowiada niełatwą życiową historię. Robi to jednak w taki sposób, że widzowie śmieją się podczas kinowych seansów.
rozwiń zwiń