X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Na granicy" - film, który wymaga od widzów i twórców

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 22:00
Najnowszy film Wojciecha Kasperskiego to opowieść o granicach nie tylko fizycznych, lecz także - a nawet przede wszystkim - tych, które mamy w sobie. Fizycznych, psychicznych, emocjonalnych.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński rozmawia z twórcami filmu "Na granicy" (Klub Trójki)
W filmie Na granicy widzowie mogą podziwiać kunszt aktorski nie tylko Marcina Dorocińskiego, lecz także Andrzeja Chyry, Andrzeja Grabowskiego i Bartosza Bieleni
W filmie "Na granicy" widzowie mogą podziwiać kunszt aktorski nie tylko Marcina Dorocińskiego, lecz także Andrzeja Chyry, Andrzeja Grabowskiego i Bartosza BieleniFoto: materiały promocyjne

Czytaj dalej
na granicy dorociński 1200.jpg
Film, dla którego zdziczał Marcin Dorociński

Tak o dochodzeniu do granic aktorskich i ludzkich możliwości oraz przekraczaniu pewnej, zdawałoby się, nieprzekraczalnej linii przez aktora Marcina Dorocińskiego mówi reżyser i autor scenariusza filmu Wojciech Kasperski:

- Obserwowałem, jak Marcin zmienia się emocjonalnie, jak powoli dziczeje i staje się coraz bardziej szalony. Kiedy doszliśmy do końca zdjęć, Marcin pokazał nam swoją zupełnie inną stronę. Obserwowanie go było dla mnie czymś niesamowitym, bo on przeszedł prawdziwą przemianę - przyznaje Kasperski.

Jak się okazuje, praca nad filmem byłą doświadczeniem granicznym nie tylko dla aktora, lecz także dla całej ekipy produkcyjnej. W audycji "Klub Trójki" opowiadają o tym twórcy obrazu.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Goście: Wojciech Kasperski (reżyser), Marcin Wierzchosławski (producent filmowy), Marcin Dorociński (aktor)
Data emisji: 25.02.2016
Godzina emisji: 21.08

iwo/fbi

Czytaj także

Spektakularny sukces polskiego kina!

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 12:34
Tomasz Wasilewski odebrał Srebrnego Niedźwiedzia za scenariusz filmu „Zjednoczone stany miłości” na Berlinale. Film nagrodziło jury pod przewodnictwem Meryl Streep.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tysiąc i jedna noc" - świat w tonacji fado

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 11:58
- Jest to film, który otrzymał nagrodę FIPRESCI, czyli nagrodę krytyków filmowych. Obraz bardzo podoba się ludziom obeznanym z filmem, ale może być też intrygującą propozycją dla osób, które szukają w kinie czegoś świeżego - mówi Anna Sańczuk z MFF T-Mobile "Nowe Horyzonty".
rozwiń zwiń