X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zamachy w Belgii. Najczarniejszy moment w historii Belgii od II wojny światowej

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2016 11:00
- W komentarzach pojawia się przekonanie, że to co się wydarzyło, musiało się wydarzyć - zaczął "Klub Trójki" poświęcony zamachom w Brukseli Dariusz Rosiak.
Audio
  • Zamachy w Belgii. Najczarniejszy moment w historii Belgii od II wojny światowej (Klub Trójki)
Mieszkańcy Brukseli oddają hołd ofiarom zamachów
Mieszkańcy Brukseli oddają hołd ofiarom zamachówFoto: Flickr/Miguel Discart

Beata Płomecka, korespondentka Polskiego Radia w Brukseli dodała w audycji, że podobnych słów użył podczas konferencji prasowej po zamachach premier Belgii Charles Michel. "Spodziewaliśmy się, że to się wydarzy" - mówił.

Czy Europa będzie kontynentem strachu? Czy zbliżamy się do kulminacji kryzysu Europy i jak będą wyglądały nasze społeczeństwa w świecie, w którym zamach terrorystyczny może być zagrożeniem dla każdego? - Pojawiają się idee marszów pokojowych. Powiem szczerze - mam dosyć tego typu marszów, bo one kompletnie niczego nie dają. Marzy mi się - jako obywatelowi Europy - marsz, który byłby głosem protestu wobec tych, którzy nami rządzą - powiedział prof. Wawrzyniec Konarski.

Zachęcamy do wysłuchania nagrania audycji, w której na pytania o konsekwencje zamachów dla Europy odpowiadali także Jerzy Haszczyński ("Rzeczpospolita") i Maciej Stasiński ("Gazeta Wyborcza").

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi:
Dariusz Rosiak
Goście: 
prof. Wawrzyniec Konarski (Uniwersytet Warszawski), Jerzy Haszczyński ("Rzeczpospolita") i Maciej Stasiński ("Gazeta Wyborcza")Beata Płomecka (korespondentka Polskiego Radia)
Data emisji:
22.03.2016
Godzina emisji:
21.08

fbi/ei

Czytaj także

Zamachy w Belgii. Zginęło kilkadziesiąt osób

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 11:00
Zamachy terrorystyczne wstrząsnęły Belgią. Do wybuchów doszło na lotnisku i w metrze. Zginęły co najmniej 34 osoby, ponad 200 jest rannych, w tym troje Polaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po zamachu w Belgii możemy czuć się bezpiecznie?

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 13:39
W eksplozjach na lotnisku i stacji metra zginęło ponad trzydzieści osób, ponad sto jest rannych - o dokładnej liczbie ofiar trudno na razie mówić. Władze Belgii podniosły alert antyterrorystyczny w całym kraju do czwartego, najwyższego poziomu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zamachy w Brukseli. "Jeszcze nikt z terroryzmem nie wygrał"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 18:38
- Jesteśmy na wojnie od 2001 roku i końca nie widać, bo tego końca nie będzie - podkreślił w radiowej Trójce specjalista ds. bezpieczeństwa prof. Daniel Boćkowski
rozwiń zwiń