Czym jest sztuka tworzenia własnej marki?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2016 12:33
- Uczę, jak w piękny sposób opowiadać o tym, co się robi na co dzień. Głównie w biznesie, ale można to przełożyć na wiele innych sfer życia, bo komunikacja jest bardzo ważna - mówiła Trójce Aleksandra Ślifirska.
Audio
  • Aleksandra Ślifirska i Rafał Bauer opowiadają o tworzeniu własnej marki (Klub Trójki/ Trójka)
Lider, przywódca, rekin biznesu  jak sprawić, by otoczenie biznesowe tak Cię postrzegało?  Między innymi o tym mówiliśmy w Klubie Trójki
Lider, przywódca, rekin biznesu – jak sprawić, by otoczenie biznesowe tak Cię postrzegało? Między innymi o tym mówiliśmy w "Klubie Trójki" Foto: Pixabay/Unsplash

Ślifirska jest autorką książki "Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego". Przekonuje w niej, że to jak postrzegani są liderzy, wpływa na relacje z otoczeniem, pozycję i funkcjonowanie całej firmy. Doskonale wiedzą o tym Henryka Bochniarz, Irena Eris, Rafał Brzoska, Jacek Santorski, Joanna Przetakiwicz, Rafał Bauer i Jarosław Zagórowski, z którymi rozmawiała autorka.

W Trójce opowiadała m.in. o tym, czy kobieta prowadząca dom potrzebuje tworzyć markę osobistą i jak w praktyce wygląda budowanie własnej marki. Czym owa marka różni się od profilu publicznego i wizerunku?

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzący:
Dariusz Bugalski
Goście:
Aleksandra Ślifirska (autorka książki "Rekiny biznesu w mediach. Sztuka tworzenia profilu publicznego"), Rafał Bauer (jeden z bohaterów książki Aleksandry Ślifirskiej)
Data emisji:
9.05.2016
Godzina emisji:
21.07

ei/fbi

Czytaj także

Mindware - twoja skrzynka z mózgowymi narzędziami

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 10:22
- Jak ją przeczytasz, nie wzrośnie ci IQ, ale będziesz o wiele mądrzejszy - obiecuje autor książki "Mindware. Narzędzia skutecznego myślenia" Richard Nisbett. Czy można mu wierzyć?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nocne rozmowy o życzliwości

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 02:00
Życzliwość jest przez etyków uznawana najczęściej za tak zwaną "cnotę mniejszą", podobnie jak na przykład towarzyskość czy prawdomówność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak walczyć z mową nienawiści?

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 09:00
Na zdjęciu widzimy prześliczne śpiące słodko nowonarodzone dzieci, które noszą na rączkach paski z napisami: "pedał" i "szmata". A pod zdjęciem pytanie: "A jeśli kiedyś tak nazwą Twoje dziecko?"
rozwiń zwiń