Zmieniaj Polskę, odnoś sukcesy i miej udane życie

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 10:00
"Wszyscy inteligentni mężczyźni idą do wywiadu" - śpiewał kiedyś Lech Janerka. A dziś – najbardziej utalentowani i pracowici absolwenci prestiżowych uczelni robią kariery i pieniądze w biznesie.
Audio
  • Zmieniaj Polskę, odnoś sukcesy i miej udane życie (Klub Trójki)
Izabela i Maciej Kisilowscy proponują reformę administracji publicznej i radzą Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej.
Izabela i Maciej Kisilowscy proponują reformę administracji publicznej i radzą "Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej".Foto: Glow Images/East News

Izabela i Maciej Kisilowscy ukończyli najlepsze amerykańskie i brytyjskie uniwersytety, zrobili tam doktoraty i zajęli się administracją publiczną. Po co?! Pieniądze, prestiż i sława są gdzie indziej!

Swoją książkę pt."Administrategia" kończą pełnym otuchy apelem:"Nie przejmując się otaczającą nas nierzadko apatią i średniactwem zmieniaj Polskę, odnoś sukcesy i miej udane życie."

- Potrzebujemy czempionów, ludzi samodzielnie myślących. Potrzebujemy ludzi, także w administracji publicznej, którzy nie będą tylko elementami w maszynie - mówią Dariuszowi Bugalskiemu. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Dariusz Bugalski
Gość:
Izabela i Maciej Kisilowscy (autorzy książki "Administrategia")
Data emisji: 20.12.2016
Godzina emisji: 21.08

mp/fbi

Czytaj także

Jak sprawić, żeby starość była aktywna i radosna? Pomagać, ale nie stosować kalki

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 14:14
Żyjemy coraz dłużej, ale coraz trudniej - w późnym wieku - jest nam żyć dobrze. Dlatego w "Europejskim Klubie Trójki" rozmawialiśmy o sytuacji seniorów, ale też ich opiekunów.
rozwiń zwiń