X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zmieniaj Polskę, odnoś sukcesy i miej udane życie

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 10:00
"Wszyscy inteligentni mężczyźni idą do wywiadu" - śpiewał kiedyś Lech Janerka. A dziś – najbardziej utalentowani i pracowici absolwenci prestiżowych uczelni robią kariery i pieniądze w biznesie.
Audio
  • Zmieniaj Polskę, odnoś sukcesy i miej udane życie (Klub Trójki)
Izabela i Maciej Kisilowscy proponują reformę administracji publicznej i radzą Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej.
Izabela i Maciej Kisilowscy proponują reformę administracji publicznej i radzą "Jak osiągnąć sukces osobisty zarządzając w administracji publicznej".Foto: Glow Images/East News

Izabela i Maciej Kisilowscy ukończyli najlepsze amerykańskie i brytyjskie uniwersytety, zrobili tam doktoraty i zajęli się administracją publiczną. Po co?! Pieniądze, prestiż i sława są gdzie indziej!

Swoją książkę pt."Administrategia" kończą pełnym otuchy apelem:"Nie przejmując się otaczającą nas nierzadko apatią i średniactwem zmieniaj Polskę, odnoś sukcesy i miej udane życie."

- Potrzebujemy czempionów, ludzi samodzielnie myślących. Potrzebujemy ludzi, także w administracji publicznej, którzy nie będą tylko elementami w maszynie - mówią Dariuszowi Bugalskiemu. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Dariusz Bugalski
Gość:
Izabela i Maciej Kisilowscy (autorzy książki "Administrategia")
Data emisji: 20.12.2016
Godzina emisji: 21.08

mp/fbi

Czytaj także

Jak sprawić, żeby starość była aktywna i radosna? Pomagać, ale nie stosować kalki

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 14:14
Żyjemy coraz dłużej, ale coraz trudniej - w późnym wieku - jest nam żyć dobrze. Dlatego w "Europejskim Klubie Trójki" rozmawialiśmy o sytuacji seniorów, ale też ich opiekunów.
rozwiń zwiń