X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Rosja chce na mundialu wygrać coś więcej?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 22:00
Mundial w Rosji to nie tylko wydarzenie sportowe. Władimir Putin gra o coś więcej. Chce przerwać izolację, w jakiej się znalazł na skutek aneksji Krymu, inwazji na Ukrainę czy użycia broni chemicznej na terenie Anglii. Czy Rosja wygra mundial… poza boiskiem? 
Audio
  • Mundial. O co tak naprawdę gra Rosja? (Klub Trójki)
Kreml, Moskwa
Kreml, MoskwaFoto: Pixabay (domena publiczna)

– W 1980 roku w Rosji odbyły się igrzyska olimpijskie, które, na wniosek USA, zbojkotowała zdecydowana większość państw zachodnich. W tej chwili do tego nie doszło, choć Wielka Brytania do tego namawiała. Najważniejsi przywódcy nie pojawili się na meczu otwarcia, a Emmanuel Macron ogłosił, że jeżeli Francuzi zajdą daleko w turnieju, to nie wyklucza pojawienia się w Rosji. Wszystko wygląda na to, że jakikolwiek bojkot tutaj nie ma prawa się udać – mówi dziennikarka Maria Przełomiec.

– To genialna promocja. Putin ma szansę przedstawić Rosję jako normalny kraj, w którym jest wolność, wszystko jest pięknie, radośnie i bardzo czysto. To idealna PR-owa zagrywka i na tym polega problem Zachodu. Co z tym zrobić? – pyta Aleksandra Rybińska z tygodnika "Sieci".

Czy Putinowi uda się ocieplić wizerunek Rosji dzięki zorganizowaniu mistrzostw świata? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Piotr Legutko
Goście: Maria Przełomiec (Studio Wschód) i Aleksandra Rybińska (tygodnik "Sieci", portal wPolityce.pl)
Data emisji: 21.06.2018
Godzina emisji: 21.10

ml/mk

Czytaj także

Jaki pomysł na siebie ma Rosja?

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 22:00
Jaka będzie polityka Moskwy w perspektywie roku, 5 lat, 10 lat, 25 lat?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego Władimir Putin jedzie do Austrii?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 19:00
Celem pierwszej podróży zagranicznej prezydenta Putina po zaprzysiężeniu na czwartą kadencję jest Austria, kraj uważany za przyjaźnie nastawiony wobec Rosji.
rozwiń zwiń