Jak traktujemy nasze barwy narodowe?

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2018 22:00
"Biało-czerwone to barwy niezwyciężone". Widać je na marszach, wiecach, pochodach i stadionach, ale także w reklamach, praktycznie wszystkiego z piwem włącznie.
Audio
  • Czy szanujemy nasze symbole narodowe? (Klub Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: DenisProduction.com/Shutterstock.com

Jakie są granice korzystania z narodowych symboli? Ile można na nich zarobić i dlaczego tak dużo? Czy po fladze powinno się pisać, a jeśli tak, to co? Odpowiedzi na te pytania szukaliśmy z Janem Ołdakowskim z Muzeum Powstania Warszawskiego, znawcą mediów elektronicznych Andrzejem Garapichem i strategiem kreatywnym Miłoszem Lodowskim.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Piotr Legutko
Goście: Jan Ołdakowski (dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego), Andrzej Garapich (znawca mediów elektronicznych i internetu, menedżer, badacz, dziennikarz), Miłosz Lodowski (architekt, projektant, strateg kreatywny)
Data emisji: 5.07.2018
Godzina emisji: 21.07

ml

Czytaj także

Polski fenomen kibicowania

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2018 22:00
Są ludzie, którzy na czas igrzysk olimpijskich czy piłkarskich mistrzostw biorą w pracy urlop. Są królowie statystyk, pasjonaci historii klubów piłkarskich, ale kibicowanie to jednak przede wszystkim emocje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Solidarność i miłosierdzie – najważniejsze idee XX-wiecznej Polski

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2018 22:00
Francuski myśliciel Alain Touraine powiedział kiedyś, że "Solidarność to najpiękniejsza rzecz, jaka przydarzyła się ludzkości w końcu XX wieku". Miał na myśli oczywiście wielki ruch społeczny, który narodził się w Polsce w 1980 roku.
rozwiń zwiń