X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaka przyszłość czeka NATO?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 22:00
W czwartek kończy się dwudniowy szczyt NATO w Brukseli. Czy sojusz ma przyszłość, a jeśli tak to jaką? Czy jest jeszcze w stanie nas obronić? A może lepsze są dwustronne umowy o gwarancjach bezpieczeństwa?
Audio
  • Czy pozycja NATO umacnia się, czy osłabia? (Klub Trójki)
Flaga NATO
Flaga NATOFoto: Shutterstock.com

Czy Ameryka pod rządami Donalda Trumpa wpłynie na zwiększanie nakładów państw europejskich na obronę czy też zrazi do siebie jedynie cześć rządów europejskich. Czy Europejska Inicjatywa Obronna lansowana przez prezydenta Emmanuela Macrona to odejście do NATO czy jego wzmocnienie?

Na te pytanie starali się odpowiedzieć analitycy polityki międzynarodowej – prof. Zbigniew Lewicki, Jerzy Chaszczyński i Paweł Kowal.

Zaprszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Piotr Semka
Gość:
prof. Zbigniew Lewicki (politolog, amerykanista, anglista, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Akademii Finansów i Biznesu Vistula), Jerzy Haszczyński (komentator, publicysta, Rzeczpospolita)Paweł Kowal (polityk, doktor nauk humanistycznych, historyk, publicysta)
Data emisji: 12.07.2018
Godzina emisji: 21.08

Czytaj także

Jakie będą wojny przyszłości?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 11:00
Jak współcześnie zmieniają się sposoby prowadzenia walki? Jak mogą wyglądać najbliższe konflikty zbrojne i jakie rodzaje broni, dzisiaj jeszcze niebędące w użyciu, są testowane przez największe armie świata?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stała amerykańska baza wojskowa w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2018 14:21
Nasze Ministerstwo Obrony Narodowej złożyło Stanom Zjednoczonym propozycję, by na terytorium Polski na stałe stacjonowała amerykańska dywizja pancerna.
rozwiń zwiń