X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski "Moje życie nielegalne"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2008 21:00
Wkrótce ukaże się nowa książka ks. Tadeusza Isakowicza-Zalewskiego "Moje życie nielegalne". Jest to okazja, żeby dowiedzieć sie więcej o człowieku, którego nazwisko kojarzy się przede wszystkim z ujawnianiem prawdy o inwigilacji polskiego Kościoła.
Audio

Wkrótce ukaże się nowa książka ks. Tadeusza Isakowicza-Zalewskiego "Moje życie nielegalne". Jest to okazja, żeby dowiedzieć sie więcej o człowieku, którego nazwisko kojarzy się przede wszystkim z ujawnianiem prawdy o inwigilacji polskiego Kościoła przez SB.

Książka porusza wiele wątków - tradycje rodzinne bohatera, jego powołanie kapłańskie, opozycję antykomunistyczną, podziemną "Solidarność", strajk w Nowej Hucie, Fundację im. Brata Alberta i oczywiście wypadki ostatnich lat, kontrowersje wokół "teczek w Kościele", zwłaszcza krakowskim.

Zapraszam na spotkanie z autorem

Dariusz Bugalski

Czytaj także

Wielki Brat patrzy

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2009 08:27
Esbek przebrany za kobietę, podsłuch ukryty w termosie i wiele innych metod działania SB można zobaczyć na wystawie „Oczy i uszy bezpieki”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

klub Trójki

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2009 21:00
Największym zaskoczeniem podczas badania dokumentów dotyczących inwigilacji przez służby bezpieczeństwa środowisk literackich, był ogrom i skala tego zjawiska, a także ilość zgromadzonych materiałów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ubeckie notatki

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2007 08:15
"... Nikt, nigdy mi tego nie mówił, że ja mam się teraz nazywać "Zefir". Ja zawsze byłem Michalik i pozostałem sobą.."
rozwiń zwiń