X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Audiobook o Śląsku

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2008 21:00
Dziś Barbórka. Z tej okazji ukazał się Audiobook o Śląsku - pierwsza książka do czytania i słuchania, o śląskim etosie, historii, o ludziach.
Audio

Dziś Barbórka. Z tej okazji ukazał się Audiobook o Śląsku, "My som stond" - pierwsza książka do czytania i słuchania, o śląskim etosie, historii, o ludziach.

Jednym z takich ludzi jest reżyser Grzegorz Jarzyna. Posłuchamy dziś rozmowy z nim, a gościem klubu będzie znakomita polska reportażystka, Anna Sekudewicz z Radia Katowice.

Zapraszamy na śląskie opowieści!

Czytaj także

"My som Stond" audiobook o Śląsku

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2008 19:11
O Śląsku, jego mieszkańcach i tym co dla nich ważne opowiada książka do czytania i słuchania "My som Stond". Audiobook o regionie stworzyli dziennikarze Polskiego Radia Katowice - m.in Anna Sekudewicz - i Gazety Wyborczej...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co słychać w średniowieczu?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2009 11:53
Zakończyła się najpotężniejsza produkcja w historii polskiego rynku audiobooków. 112 aktorów współtworzyło dzieło, które od 2 października jest dostępne na płytach CD w formacie mp3. Podczas spotkania 10 października o godz. 16.00 w kawiarni „I coffee” przy Nowym Świecie 25 w Warszawie będzie można zdobyć autografy twórców dźwiękowej wersji „Narrenturm”Andrzeja Sapkowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Era książki elektronicznej? Ruszają audiobusy

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2010 09:01
Dziś obchodzony jest Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji na warszawskie ulice wyjadą audiobusy. Specjalnie oznakowane pojazdy będą kursować na głównych warszawskich liniach.
rozwiń zwiń