Rok Polski w Wielkiej Brytanii

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2009 21:00
Rozpoczyna się Rok Polski w Wielkiej Brytanii czyli kolejny, współprzygotowany przez Instytut Adama Mickiewicza program promocji naszej kultury za granicą.
Audio

Rozpoczyna się Rok Polski w Wielkiej Brytanii czyli kolejny, współprzygotowany przez Instytut Adama Mickiewicza program promocji naszej kultury za granicą.

Wally Olins - specjalista w dziedzinie budowania marki opracował branding oparty na założeniach "creative tension".

- Co to oznacza? Na ile sensowne jest stosowanie metod promocji firm w dziedzinie promocji kultury? - Więcej - poprzez kulturę - Polski, bardziej precyzyjnie - kreowanie jej wizerunku.

''

- Jaki jest ten wizerunek dziś i czy można przewidzieć efekty? - Sporo pytań i na tym etapie jeszcze trudności językowe. Nowa strategia wymaga stosowania inowego języka.

- Czy będzie on komunikatywny?

- Zapraszam.

- Klub Trójki z Instytutu Adama Mickiewicza.

- W roli gospodarza - dyrektor IAM - pan PAWEŁ POTOROCZYN.

 

Ponieważ w Klubie zabrakło czasu na wszystkie fragmenty wypowiedzi Wally'ego Olinsa, które dla Państwa przygotował Damian Kwiek - umieszczamy je poniżej.

 

 

 

 

 

 

Czytaj także

Polska! Year

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2009 12:31
Ponad 200 wydarzeń w 26 brytyjskich miastach - koncerty, wystawy, performance'y, projekty teatralne i taneczne, konferencje, publikacje i festiwale - to program Polska! Year - Roku Polskiego w Wielkiej Brytanii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieje się!!! - RDK trzyma rękę na pulsie

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2009 13:00
nowa muzyka --- wojna na pierwszej stronie --- mary koszmary --- polish connections --- mięsiohistoriografia --- kamień --- historie ocalone --- powracający głód
rozwiń zwiń

Czytaj także

Popyt na polską kulturę

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2010 11:22
Ponad 40 wystaw, tyle samo koncertów, 20 festiwali, 10 spektakli, setki recenzji w brytyjskiej prasie, prawie 2 miliony widzów - to najkrótszy bilans Polska! Year, który jest dopiero na półmetku. Imprezy zaplanowane na 2010 rok zapowiadają się równie ciekawie.
rozwiń zwiń