X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Kulig: to był szalony rok

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 22:00
– Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że wydarzy się to wszystko, na pewno bym nie uwierzyła – mówi aktorka w rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim. 
Audio
  • Joanna Kulig w rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim (Klub Trójki)
Joanna Kulig, zdjęcie z planu filmu Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego
Joanna Kulig, zdjęcie z planu filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego Foto: mat. pras./Kino Świat

Joanna Kulig, niedawna laureatka Europejskiej Nagrody Filmowej dla najlepszej aktorki, od kilku miesięcy przebywa w Stanach Zjednoczonych.

Wciąż zbiera entuzjastyczne recenzje swojej kreacji w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego i skupia na sobie uwagę amerykańskich mediów oraz hollywoodzkich gwiazd. Prywatnie przygotowuje się właśnie do najważniejszej życiowej roli, już wkrótce zostanie mamą.

Jak aktorka przyjęła nominacje filmu do Oscara? Jak ocenia szanse "Zimnej wojny" w rywalizacji o nagrodę Akademii Filmowej? Jak wyglądało promowanie filmu w USA? W jakich okolicznościach zostało zrobione słynne już zdjęcie z Bradem Pittem? O czym rozmawiała z Quincy Jonesem? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość?

Zapraszamy do wysłuchania nagrania wyjątkowego, bo jednego z nielicznych (trzech tylko) wywiadów, jakie aktorka zasypywana ciągłymi prośbami o rozmowę ze strony zagranicznych dziennikarzy, udzieliła w ostatnich miesiącach polskim mediom. I jedynego radiowego, specjalnie dla Trójki!

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Gość: Joanna Kulig (aktorka)
Data emisji: 31.01.2019
Godzina emisji: 21.08

rj/mk

Czytaj także

"Zimna wojna", czyli sukces kina osobistego

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 15:00
Reżyser Paweł Pawlikowski zdobył nagrodę 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla najlepszego reżysera. O filmie opowiadali na antenie Trójki aktorzy grający w nim główne role.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Żal: pracowaliśmy z grupą niezwykle utalentowanych ludzi

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 17:00
– To wielka radość i sukces dla nas, bo w takich kategoriach trzeba to chyba rozpatrywać – mówiła producentka Ewa Puszczyńska o trzech nominacjach do Oscarów dla filmu "Zimna wojna".
rozwiń zwiń