X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komitet Miłośników Trójki

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 21:00
Komitet Miłośników Trójki
Audio

Powstał KOMITET MIŁOŚNIKÓW TRÓJKI. Powołali go nasi słuchacze. Założyciele piszą na stronie: www.przyjacieletrojki.org.pl (tam też więcej informacji):

"Wszyscy wiemy, że tożsamość kulturowa jest bezcenna. Jako słuchacze Trójki, chcemy ją wspierać poprzez promowanie Trójkowego Znaku Jakości, ponieważ to właśnie Program 3 odgrywa naszym zdaniem ogromną rolę w kształtowaniu gustu Polaków. Trójkowy Znak Jakości wskaże prawdziwe gwiazdy świata muzyki, literatury, filmu i teatru, pomoże zaistnieć młodym utalentowanym ludziom i wypromuje najzdolniejszych debiutantów."

O tej inicjatywie, o tym, dlaczego warto wspierać kulturę na wysokim poziomie i dlaczego Trójka to gwarantuje, Jerzy Sosnowski rozmawiał dziś będzie z: Magdą Jethon, dyrektorem Programu III oraz ze wspierającymi akcję Komitetu aktorami: Krzysztofem Majchrzakiem i Wojciechem Pszoniakiem.

Do usłyszenia o 21.05! KLUB TRÓJKI - O TYM SIĘ MÓWI!!!

Zobacz więcej na temat: Jerzy Sosnowski Wojciech Pszoniak

Czytaj także

Komitet Miłośników Trójki

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2009 22:05
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ideą tej akcji, do wsparcia jej oraz oczywiście do słuchania Programu 3. Mamy nadzieję, że Państwo dołączą do Komitetu Miłośników Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ponad 680 tysięcy złotych na rzecz Trójki

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2009 15:00
10 grudnia br. zakończyła się publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz wspierania kulturotwórczej roli Programu III Polskiego Radia. Przez cztery miesiące udało się zebrać ponad 680 tys. złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Perfect wspiera Trójkę!

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2009 22:00
W niedzielę 28 września 2009 roku, Grzegorz Markowski, w programie "Szansa na sukces", przekazał honorarium za udział w programie od zespołu Perfect na rzecz Komitetu Miłośników Trójki. Oto fragment tego programu.
rozwiń zwiń