X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Era Nowe Horyzonty Tournee

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2010 21:00
W ramach cyklu Era Nowe Horyzonty Tournee, w którym prezentowane są nagrodzone, najciekawsze filmy ubiegłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Era Nowe Horyzonty w piątek pojawił się w naszych kinach "Tlen"...
Audio

W ramach cyklu Era Nowe Horyzonty Tournee, w którym prezentowane są nagrodzone, najciekawsze filmy ubiegłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Era Nowe Horyzonty w piątek pojawił się w naszych kinach "Tlen". We Wrocławiu film zdobył Nagrodę Publiczności. Jego autorem (scenariusz i reżyseria) jest Iwan Wyrypajew, jeden z najbardziej cenionych i kontrowersyjnych zarazem dramaturgów i reżyserów rosyjskich młodego pokolenia. "Tlen" jest ekranizacją napisanej kilka lat wcześniej jego sztuki teatralnej z powodzeniem wystawianej w wielu europejskich teatrach. To drugi film reżyseria po znanej w naszych kraju i nakręconej w całkowicie odmiennej stylistyce "Euforii". Znakomite, podwójne kreacje w "Tlenie" stworzyli Karolina Gruszka i Aleksiej Filimonow.

Prywatnie Karolina Gruszka i Iwan Wyrypajew są małżeństwem. Oboje będą gośćmi Trójki we wtorek po 21.00.

Zapraszam - Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Euforia

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2007 11:00
Iwan Wyrypajew swoim filmem udowodnił, że kino nie jest tylko sztuką użytkową, przeznaczoną dla każdego widza. Jego debiut filmowy, a jest on cenionym rosyjskim dramaturgiem, którego sztuki wielokrotnie były wystawiane na deskach polskich teatrów, Euforia to dzieło skierowane dla wrażliwego na piękno, wysublimowanego widza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alchemia kina rosyjskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2009 14:41
W dniach 17 - 23 lipca, w warszawskim kinie Alchemia, odbędzie się przegląd kina rosyjskiego. Oprócz premier obejrzeć będzie można również radzieckich klasyków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tlen" w rytmie hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2010 14:25
Bliższy teledyskowi niż filmowi fabularnemu, częściowo animowany, stylizowany na interaktywną stronę internetową, ale w warstwie treści silnie metafizyczny - „Tlen” rosyjskiego dramaturga Iwana Wyrypajewa jest już w polskich kinach. W rolach głównych znakomita Karolina Gruszka i Aleksiej Filimonow.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tournée Ery Nowe Horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2010 04:04
Organizatorzy Festiwalu Era Nowe Horyzonty postanowili wyjść naprzeciw wszystkim miłośnikom kina, którym w tym roku nie udało się dotrzeć do Wrocławia. Sześć najważniejszych tytułów tegorocznej odsłony festiwalu, rusza w podróż po Polsce.
rozwiń zwiń