X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kara śmierci dla Wiktora Suworowa

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 21:00
Wiktor Suworow, ukraiński pisarz, były oficer radzieckiej armii i były członek wywiadu, skazany w ZSRR na karę śmierci - dziś "na żywo" w klubie Trójki!
Audio

Wiktor Suworow, ukraiński pisarz, były oficer radzieckiej armii i były członek wywiadu, skazany w ZSRR, po swoim przejściu na drugą stronę na karę śmierci - dziś "na żywo" w klubie Trójki! Autor takich powieści jak "Akwarium" "Lodołamacz", "żołnierze wolności", głosi teorię o wiodącej roli Związku Radzieckiego w rozpoczęciu II wojny światowej. Spotkanie prowadzi Dariusz Rosiak. Zapraszamy!

Czytaj także

Dlaczego Stalin przegrał wojnę?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 14:00
Po ucieczce na Zachód Wiktor Suworow napisał kilkanaście książek, w których starał się dowieść teorii o wiodącej roli ZSRS w rozpoczęciu II wojny światowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pisanie historii na nowo

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2009 21:00
Pamięć o wojnie Polaków i Niemców. Czy prawdą jest, że Niemcy chcą "pisać historię na nowo"? Czy prawdą jest, że Polacy "wciąż trzymają się roli ofiar"? A może obie te nieżyczliwe opinie są po prostu błędne? Do usłyszenia po 21.00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak powinniśmy pamiętać czerwonoarmistów?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 21:00
Wczoraj na wielu cmentarzach w kraju, gdzie pochowani są żołnierze radzieccy, zapłonęły znicze. Tak część Polaków chciała pokazać pamięć o tych ludziach, którzy podczas II wojny światowej ginęli na terenie Polski. Jak powinniśmy pamiętać czerwonoarmistów?
rozwiń zwiń